DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nový turecký seriál Nikdy ťa neopustím: Toto budú slovenské hlasy hlavných hrdinov!

16. 03 2018 15:30 | jt
Nikdy ťa neopustím - Tolgahan Sayışman a Amine Gülşe
Nikdy ťa neopustím - Tolgahan Sayışman a Amine Gülşe Foto: Instagram

Aj vďaka príjemným hlasom slovenských hercov si hrdinov novinky z krajiny polmesiaca určite zamilujete!

Už v pondelok, 19. marca, sa na obrazovkách televízie Doma začnú odvíjať osudy hrdinov nového tureckého romantického seriálu Nikdy ťa neopustím.

Yiğit (Tolgahan Sayışman) je veľmi úspešný podnikateľ, ktorý neverí v lásku. Je totiž zodpovedný za nehodu, po ktorej jeho žena Iclal (Şafak Pekdemir) upadla na niekoľko rokov do kómy. Bojuje s tým tak, že popiera vôbec jej existenciu a ich malý synček Mert (Poyraz Bayramoğlu) verí, že jeho mama je v nebi. Ale Yiğitov život sa radikálne otočí, keď spozná Nur (Amine Gülşe), do ktorej sa zamiluje. Tá jeho city opätuje a, nevediac o existencii İclal, prijíma jeho žiadosť o ruku. V deň ich svadby sa však Iclal preberie z kómy. Prekazí šťastie Nur a Yiğita? 

Nikdy ťa neopustím
Foto: Global Agency
 


Úlohu Nur stvárni 24-ročná herečka a modelka Amine Gülşe. V slovenskom znení jej prepožičia svoj hlas herečka Miroslava Belencová, ktorú si pamätáte aj ako hlas Ferihy z rovnomenného seriálu.

Nikdy ťa neopustím - Nur
Foto: Global Agency
 

Hlavného mužského hrdinu Yiğita si zahrá 36-ročný herec a model Tolgahan Sayışman. Jeho budete počuť v našom rodnom jazyku s hlasom ostrieľaného slovenského herca Petra Krajčoviča, ktorý svoj hlas prepožičal napríklad aj Kemalovi v tureckom seriálovom hite Nekonečná láska.

Nikdy ťa neopustím - Yiğit
Foto: Global Agency
 


Dôležitú rolu v seriáli zohrá aj Yigitova (ex)manželka İclal, ktorú stvárni herečka Şafak Pekdemir. V slovenčine jej prepožičia hlas vychytená dabingová herečka Lívia Bielovič.

Nikdy ťa neopustím - İclal
Foto: Global Agency
 

Nový turecký seriál Nikdy ťa neopustím štartuje už v pondelok, 19. marca, o 20.30, na Doma!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím: FINÁLE - v stredu, 8. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na