DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 1. a 2. epizóda

03. 09 2020 23:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 1. a 2. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 1. a 2. epizóda Foto: Global Agency

V honosnej vile Kozanovcov je tajomstiev neúrekom. A žiadne z nich, ako to už v živote chodí, nie je bezvýznamné...

Túžba zabudnúť konečne na svoj žiaľ a začať nový život privedie krásnu Nur (Amine Gülşe) z vidieka do Istanbulu, kde žijú jej jediní príbuzní – teta Hafize (Hülya Gülşen Irmak), strýko Tayyar (Ümit Yesin) a sesternica Elmas (Tuğçe Kumral). No smola sa jej neprestáva lepiť na päty ani tu – najprv zmešká správnu zastávku, potom ju na ľudoprázdnej ceste prepadnú dvaja darebáci a vzápätí ju muž, ktorý ju pred nimi zachráni, proti jej vôli vtiahne do auta a uháňa s ňou ako o život ktoviekam! Ešteže sa z neho vykľuje Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman), majiteľ „tej prekliatej usadlosti“, ktorá sa má stať Nuriným novým domovom. No do istej miery i peklom na zemi, a to nielen vďaka otvorenému nepriateľstvu a urážkam strýka Tayyara, ktorý si frustráciu z toho, že sám v živote nič extra nedokázal, zbabelo – a, žiaľ, nielen slovne - vybíja na slabších... Ale i preto, že sa pre svoju krásu, mladosť a fakt, že len slepý by nevidel, ako sa na celý svet nahnevaný Yiğit v jej prítomnosti pozvoľna mení a ako sa mu Nur postupne, krôčik po krôčiku, dostáva pod kožu, rýchlo stane tŕňom v oku tým, ktorí lipnú na minulosti. Tým, ktorí na rozdiel od nej poznajú Yiğitovo najväčšie tajomstvo – tajomstvo menom İclal (Şafak Pekdemir)!

Nanešťastie je však v honosnej vile Kozanovcov tajomstiev neúrekom. A žiadne z nich, ako to už v živote chodí, nie je bezvýznamné... Tak napríklad Tayyarov nepekný zlozvyk otĺkať bezbrannú manželku zakaždým, keď sa mu niečo nepáči. Alebo Elmasin zakázaný vzťah so ženatým mužom, u ktorého by milenku naozaj nik nepredpokladal. Z mnohých dôvodov.

Nech už je, ako chce, ešte včera by si zrejme nikto nepomyslel – a obzvlášť sama Nur -, že prvý naozaj krásny deň po veľmi, veľmi dlhom čase zažije vďaka Yiğitovi. A s ním...

Sledujte v pondelok, 7. septembra, o 22.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na