DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 3. a 4. epizóda

08. 09 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 3. a 4. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 3. a 4. epizóda Foto: Global Agency

Deň, ktorý mal byť najkrajším v jej živote, sa pre úbohú nevinnú Nur zmení na tú najhoršiu nočnú moru...

Na veľkú zlosť rezervovanej panej domu Aytül (Ayşegül Günay) je neprehliadnuteľné, že čaru bezprostrednej Nur (Amine Gülşe) rovnako rýchlo – a rovnako úprimne – podlieha nielen malý Mert (Poyraz Bayramoğlu), ale i jeho otec Yiğit (Tolgahan Sayışman). Obaja sa totiž vďaka nej opatrne učia smiať a konečne sa cítia jednoducho... Šťastní. A to je obzvlášť pre toho staršieho poriadne mätúce, pretože nikdy neveril, že jedného dňa i on spozná lásku, ktorú mu osud tak dlho upieral. A zrazu je tu, stojí priamo pred ním a hľadí naňho nádhernými zelenými očami sladkého pokušenia menom Nur! Temný a nebezpečný tieň na ich rodiacu sa lásku však vrhá to, že Yiğit zo strachu, že Nur stratí, nedokáže byť natoľko chlap, aby jej povedal celú pravdu o İclal (Şafak Pekdemir). O žene, ktorú si vzal, hoci ju nikdy nemiloval a ktorá, aj keď si celý svet myslí opak, stále žije! O žene, s ktorou sa po troch rokoch od strašnej autonehody, po ktorej skončila v kóme, chce konečne rozviesť, aby mohol byť šťastný s tou, v ktorej existenciu už ani nedúfal... S Nur. A na ten zázrak nechce čakať už ani jediný deň, aj keby sa pred ním hneď zajtra malo roztvoriť samo peklo a naveky ho pohltiť! A do istej miery... Sa presne to i stane.

Deň, ktorý mal byť najkrajším v jej živote, sa pre úbohú nevinnú Nur zmení na tú najhoršiu nočnú moru. A to nielen pre šokujúcu, hoci tak trochu očakávateľnú reakciu jeho rodiny, ktorá mala byť oddnes i tou jej, ale predovšetkým pre správu, ktorú, ruku na srdce, nečakal asi nik okrem malého Merta... Správu o tom, že sa İclal navzdory pesimistickým prognózam napokon predsa len prebrala z kómy!

Aytül je rozhodnutá nepríjemný problém menom Nur čo najrýchlejšie vyriešiť, čo v jej prípade znamená expresne sa zbaviť nechcenej krásnej votrelkyne v dome svojho zaťa. No také ľahké, ako si predstavuje, to určite nebude...

Sledujte v utorok, 8. septembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na