DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 7. a 8. epizóda

10. 09 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 7. a 8. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 7. a 8. epizóda Foto: Global Agency

Nešťastnej Nur osud nečakane pošle do cesty atraktívneho mladíka, z ktorého sa na jej prekvapenie vykľuje... Yiğitov bratranec Sinan!

Peklo má mnoho podôb... A to Nurino (Amine Gülşe) nápadne pripomína vilu, v ktorej mala byť dnes paňou, no vzhľadom na okolnosti – a vďaka „milosrdnej“ lži arogantnej Aytül (Ayşegül Günay) – je v nej len väzňom! Prečo inak by ju Kozanovci zapierali pred jej vlastnou rodinou?! Keďže Yiğita (Tolgahan Sayışman) veľmi trápi, že sa İclal (Şafak Pekdemir) úpenlivo bráni spoločnosti malého Merta (Poyraz Bayramoğlu) a nezdravo sa upiera naňho, rozhodne sa smutnému synčekovi pomôcť a zavedie ho za mamou. Sadistická Aytül si neutíchajúci zlosť opäť vyleje na niekom slabšom. Tentoraz sa vyzúri na Nazan (Yonca Cevher), ktorú najprv hlboko raní na duši a... Vzápätí jej ublíži i fyzicky! Hoci sa Nur snaží byť silná a nepripúšťať si city k Yiğitovi, zradí ju vlastné podvedomie, keď jej v noci namiesto pokojného sna zošle desivú nočnú moru... Hafize (Hülya Gülşen Irmak) skoro z nôh spadne, keď vo vile natrafí na Nur. Ešte viac ju však vykoľají, keď sa akurát od nič netušiacej İclal dozvie, že jej neter je vraj Mertova opatrovateľka! Bystrá Elmas (Tuğçe Kumral) si rýchlo uvedomí, že všetky čudné momenty posledných dní majú spoločného menovateľa... Jej sesternicu.

Cahitovi (Tugay Mercan) sa vypomstí jeho slabosť pre nelegálny hazard. Počkajú si totiž naňho mafiáni, ktorým dlží slušnú kôpku peňazí! Nešťastnej Nur, ktorá sa rozhodne všetku svoju bolesť, beznádej a zúfalstvo vykričať v lese, ďaleko od ľudí, osud nečakane pošle do cesty atraktívneho mladíka, z ktorého sa na jej prekvapenie vykľuje... Yiğitov bratranec Sinan (Eren Hacısalihoğlu)! Nazan sa na stále viac a viac zamotanej situácii vo vile naozaj kráľovsky baví. Cíti v kostiach, že je len otázkou času, kedy ten tlakový hrniec, na ktorý sa v dôsledku všetkých tých tajomstiev, klamstiev a intríg pozvoľna mení jej domov, s riadnym treskom vyletí do vzduchu!

Genetika je zvláštna vec - človek po rodičoch okrem farby očí a mnohých ďalších vizuálne ľahko postrehnuteľných daností zdedí často i tie, ktoré by radšej nemal, napríklad výbušnosť, manipulatívnosť, sklony k agresivite... Živým dôkazom toho je, žiaľ, i İclal.

Sledujte vo štvrtok, 10. septembra, o 22.35!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na