DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 13. a 14. epizóda

16. 09 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 13. a 14. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 13. a 14. epizóda Foto: Global Agency

İclal je úplne hysterická, pretože si začína uvedomovať, že Yiğitovi na Nur záleží tak, ako na nej nikdy...

Hoci sa Yiğit (Tolgahan Sayışman) veľmi chce, a tiež zúfalo potrebuje s Nur (Amine Gülşe) o všetkom porozprávať, nemá šancu, pretože má neustále v pätách stíhačky İclal (Şafak Pekdemir) a Aytül (Ayşegül Günay). Cahit (Tugay Mercan) sa musí veľmi ovládať,. aby bratovi neprezradil, čo vyviedla Nazan (Yonca Cevher), hoci by jej za to sám najradšej vykrútil krk! Aytül (Ayşegül Günay) neskutočne rozčuľuje, že jej plán nevychádza tak, ako si naplánovala – na rozdiel od nej totiž ani Sinan (Eren Hacısalihoğlu), ani İclal historke o Nurinom „manželovi“ veľmi neveria a rozhodne pre ňu neplánujú hľadať novú pestúnku pre Merta (Poyraz Bayramoğlu). Hoci je Yaren (Ege Kökenli) už dávno dospelá, Aytül ju drží poriadne nakrátko. Bolo len otázkou času, kedy toho už Yaren bude mať plné zuby a vyvedie nejakú hlúposť... A stane sa to práve dnes! Po rozhovore s Nazan sa Tayyar (Ümit Yesin) pokúsi zbaviť Cemala, no neúspešne. A temer pri tom príde o život! İclal si vybaví prvé desivé útržky z noci, keď s Yiğitom havarovali...

Nebyť Yiğita, ktorý pre svoju lásku bez váhania riskuje život, diablica Aytül by si už pokojne mohla objednať to najdrahšie šampanské a začať oslavovať, pretože by sa nenávidenej Nur raz a navždy zbavila. İclal je úplne hysterická, pretože aj keď je dnes len tieňom ženy, ktorou bola kedysi, začína si každým dňom viac a viac uvedomovať, že jej manželovi na ich pestúnke záleží tak, ako na nej nikdy... Elmas (Tuğçe Kumral) nie je ani naivka, ani hlupaňa, ani slepá. A tak si dá rýchlo dve a dve dohromady, keď svojho nepodareného uvidí počítať peniaze.

Vrcholne nepríjemný pocit Nur, keď sa na ňu upierajú všetkých Kozanovcov, razom vystrieda ešte nepríjemnejší - keď sa ich pozornosť upriami na totálne opitého Sinana, rozhodnutého sestre konečne otvoriť oči!

Sledujte v stredu, 16. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na