DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 15. a 16. epizóda

17. 09 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 15. a 16. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 15. a 16. epizóda Foto: Global Agency

İclal sa rozhodne zviesť manžela, no nemá šancu – a to nielen pre jeho city k Nur, ale i preto, ako odpudivo sa správa k Mertovi.

Zdá sa, že sľub, ktorý dal Yiğit (Tolgahan Sayışman) milovanej Nur (Amine Gülşe) v nemocnici, napokon bude tou povestnou guľkou z milosti, ktorá ich prekliaty vzťah ukončí... Nešťastná Nur ho totiž požiada, aby sa rozviedli a ukončili tak túto boľavú frašku! Elmas (Tuğçe Kumral) sa vypomstí jej neznesiteľná zvedavosť. Keď začne od Nur vyzvedať, čo je medzi ňou a Yiğitom, poriadne si to rozhádže s krutou Aytül (Ayşegül Günay). No namiesto toho, aby si vstúpila do svedomia a starala sa o svoje veci, zavarí aj sesternici, keď svojej mame Hafize (Hülya Gülşen Irmak) nasadí do hlavy chrobáka – nahovorí jej, že sa o Nur šíria reči, že má niečo s Yiğitom alebo so Sinanom (Eren Hacısalihoğlu)! İclal (Şafak Pekdemir) ani sama pred sebou nedokáže pripustiť, že na Nur chorobne žiarli. Možnosť, že by Yiğit pred ňou uprednostnil obyčajnú pestúnku si skrátka nepripúšťa! Keď polícia konečne odvezie nebezpečného Cemala ďaleko od usadlosti a jej obyvateľov, spravodlivo rozhnevaný Yiğit sa tvrdo poráta s Tayyarom (Ümit Yesin) a vzápätí aj s Nazan (Yonca Cevher) a... Cahitom (Tugay Mercan). Nie je hlupák, a tak veľmi dobre vie i to, kto naozaj ťahá za nitky...

Keď Nur Yiğitovi poriadne vyčistí žalúdok, pretože na rozdiel od neho, ktorý z ich nešťastia zjavne viní všetkých navôkol, ona z neho viní len a len jeho, konečne sa dočká – odovzdá jej totiž predvolanie na súd, ktorý má urobiť za ich manželstvom definitívnu bodku. Namiesto očakávanej úľavy sa však dostaví len zúfalstvo... İclal sa rozhodne zviesť manžela, no nemá šancu – a to nielen pre jeho city k Nur, ale i preto, ako odpudivo macošsky sa İclal správa k chorému Mertovi (Poyraz Bayramoğlu).

Hafize je rozhodnutá ochrániť česť Nur i celej rodiny za každú cenu, preto poza neterin chrbát - a bez jej vedomia - začne pre ňu organizovať pytačky!

Sledujte vo štvrtok, 17. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na