DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 23. a 24. epizóda

24. 09 2020 01:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 23. a 24. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 23. a 24. epizóda Foto: Global Agency

Mučivou žiarlivosťou zmietaná İclal sa vôbec nedokáže ovládať. S neskrývaným potešením poníži Nur pred celou rodinou!

Ťažko povedať, čo tým potvora Nazan (Yonca Cevher) vlastne sleduje, no aj pri Sinanovi (Eren Hacısalihoğlu) pokračuje v tom, s čím začala u İclal (Şafak Pekdemir) – aj jemu nasadí do hlavy chrobáka, že má šancu uspieť u Nur (Amine Gülşe)! To, že sa Elmas (Tuğçe Kumral) v posledných dňoch správa naozaj veľmi čudne, jej bystrej sesternici neujde. Dôvod jej nepochopiteľnej spokojnosti však zatiaľ nemá ani najmenšiu šancu odhaliť – rovnako ako príčinu zvláštnej nemej zúrivosti v Sinanovom pohľade... Nikto nechápe, prečo İclal, ktorá ešte včera nevedela prísť Nur ani na meno, dnes tak neústupčivo trvá na tom, aby s ňou práve ona šla na nákupy. Hoci dobre poznajú jej výbušnú povahu, nikomu ani len nenapadne, že chystá riadnu špinavosť... Kým Elmas je nadmieru spokojná s tým, ako vychádza jej plán, všetci ostatní sú v rozpakoch, keď sa zrazu aj ona presťahuje do vily. Najmenej sa z toho, hoci sa to snaží nedať na sebe znať, teší Nur – jej staronová nedobrovoľná spolubývajúca! Aytül (Ayşegül Günay) nechce, aby ktokoľvek vedel pravdu o tom, prečo zrazu Elmas býva pod ich strechou, preto radšej nechá Yiğita (Tolgahan Sayışman) v omyle, že ju do vily dotiahla, aby mu zabránila v tajných stretnutiach s Nur.

Kým İclal vo svojom vnútri ticho triumfuje, keď sa jej bez väčšej námahy podarí ukážkovo ponížiť Nur, Sinan sa cíti trochu trápne – a nešťastná Nur by sa najradšej pod zem prepadla! Drzá Elmas prehľadá všetky sesternicine veci, prečíta si Nurin denník a škodoradostne ho ukryje na iné miesto. Mučivou žiarlivosťou zmietaná İclal je ako odtrhnutý železničný vagón, vôbec sa nedokáže ovládať. Po návrate domov s neskrývaným potešením totiž opäť poníži Nur - a tentoraz pred celou rodinou!

Keď si o niečo neskôr podgurážený Sinan začne nepatrične dovoľovať k Nur, Yiğit tvrdo zasiahne. V hneve mu pritom šplechne do tváre šokujúcu pravdu, po ktorej Sinan razom vytriezvie a urobí vážne rozhodnutie...

Sledujte vo štvrtok, 24. septembra, o 23.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na