DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 41. a 42. epizóda

09. 10 2020 01:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 41. a 42. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 41. a 42. epizóda Foto: Global Agency

Príval Tayyarových odporných urážok a Hafiziných nemenej tvrdých výčitiek razom ustane, keď Yiğit vyjde s pravdou von!

Ublížená Nur (Amine Gülşe) už má Yiğitových (Tolgahan Sayışman) výčitiek a ultimát naozaj dosť, preto sa mu vzoprie. No i on má svoju pravdu, i on je ranený, a tak sa ich vzťah, ktorý už dlhšie prechádza vážnou krízou, ocitne na bode mrazu... Nazan (Yonca Cevher) a Aytül (Ayşegül Günay) s neskrývaným potešením štvú zneistenú İclal (Şafak Pekdemir) proti Nur – v nádeji, že nenávidenú opatrovateľku v hneve možno konečne vyhodí z vily! Hnusoba Elmas (Tuğçe Kumral) je naozaj nepoučiteľná. Zhrýzaná žiarlivosťou opäť poriadne zavarí sesternici, keď noviny s Nurinými fotografiami ukáže Hafize (Hülya Gülşen Irmak), Tayyarovi (Ümit Yesin) a Eminovi (Yağızkan Dikmen), pretože presne vie, aká bude ich reakcia. Pretože presne vie, že teraz opäť bude Nur tá zlá! Cahit (Tugay Mercan) bratovi pripomenie, že ak sa médiá budú i naďalej tak veľmi zaujímať o Nur, ako práve teraz, skôr či neskôr sa im podarí vypátrať, že je jeho manželka! Spolupráca s Nur Fırata (Hakan Dinçkol) zaskočí hneď z viacerých dôvodov. Jedným z nich je jej naozaj nečakaná reakcia na prvú výplatu. İclal veľmi rozruší, keď začuje zúrivú hádku medzi Yiğitom a Fıratom, v ktorej ide o... Žiarlivosť.

Nur sa počas rozhovoru s İclal cíti veľmi nepríjemne. Dostane od nej totiž ultimátum – buď bude pokračovať v novej kariére modelky, alebo v práci Mertovej (Poyraz Bayramoğlu) opatrovateľky. No cíti sa ešte oveľa nepríjemnejšie, keď zistí, že İclal si myslí, že tvorí pár s Fıratom a že práve on bol podľa nej otcom jej dieťaťa! To, že je úplne vedľa, jej İclal neuverí. No všetko je razom inak, keď sa dozvie, koho Fırat naozaj miluje. Príval Tayyarových odporných urážok a Hafiziných nemenej tvrdých výčitiek razom ustane, keď Yiğit vyjde s pravdou von!

Hoci je İclal evidentne v šoku z toho, čo si práve vypočula spoza dverí, zo všetkých Fıratových slov jej neujdú tie najdôležitejšie – tie, ktoré sa týkajú Yiğita a toho, ako jej vraj ublížil...

Sledujte v pondelok, 12. októbra, o 23.05!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na