DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 43. a 44. epizóda

13. 10 2020 01:10 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 43. a 44. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 43. a 44. epizóda Foto: Global Agency

Fırat vezme nič netušiacu Nur do rovnakej reštaurácie, kam si spolu na romantickú večeru vyrazia İclal s Yiğitom...

Hoci sa zdá, že Nur (Amine Gülşe) a Yiğit (Tolgahan Sayışman) si napriek rozdielnym názorom na jej novú prácu konečne k sebe opäť začínajú nachádzať cestu, keď sa Yiğit dozvie, že Nur sa sťahuje z vily späť do prístavby... Hneď je znova oheň na streche! İclal (Şafak Pekdemir) nedokáže prestať myslieť na to, čo vravel Fırat (Hakan Dinçkol) o Yiğitovej údajnej nevere. Nur sa veľmi dotkne, ale i rozhnevá, keď opäť uvidí manžela v objatí s bývalou. Nečudo, že už nemá najmenšiu chuť trpieť kohokoľvek drzé invektívy, a tak rázne uzemní Elmas (Tuğçe Kumral), keď opäť začne vyrývať. Všetkým sa dvíha žalúdok, keď vypočítavý Tayyar (Ümit Yesin) razom zmení správanie k neteri, ktorej ešte včera nevedel ani na meno prísť. Hafize (Hülya Gülşen Irmak) konečne medzi štyrmi očami povie Nur, čo ju trápi. A i keď sa stále ešte veľmi hnevá, aj jej odpustí. İclal si tak veľmi chce pripútať Yiğita, že sa nevdojak preriekne a povie niečo, na čo by si nemala pamätať. Ešteže jej Aytül (Ayşegül Günay) ako vždy kryje chrbát... Vo vile hustne atmosféra. Škrípe to nielen medzi Yiğitom a Fıratom, ale i medzi İclal a jej matkou a, samozrejme, i medzi Nazan (Yonca Cevher) a Cahitom (Tugay Mercan). Apropo, Nazan... Keď si opäť neustráži jazyk pred İclalinými kamarátkami, jej krutá reakcia ju zasiahne ako veľmi, veľmi tvrdý bumerang.

Zákerná intrigánka Elmas sa zjavne nikdy nepoučí. Namiesto toho, aby sa poučila zo svojich chýb, dá opäť raz priechod závisti a nahrá si do mobilu video, ktoré vytrhnuté z kontextu vykreslí nenávidenú Nur v zlom svetle. No tentoraz jej niekto, od koho by to naozaj nečakala, urobí vážny škrt cez rozpočet. Aytül znepokojí, keď jej na smrť urazená Nazan oznámi, že jej dcéra v nej práve získala svoju najväčšiu nepriateľku! Aj keď sa k nemu İclal správa horšie ako k psovi, Fırat je rozhodnutý zachrániť ju – a ak to bude potrebné, aj pred ňou samou! Preto nič netušiacu Nur vezme do rovnakej reštaurácie, kam si spolu na romantickú večeru vyrazia İclal s Yiğitom...

Pohľad na to, ako ostentatívne sa İclal lepí na jej manžela a trápne ho núti, aby ju kŕmil ako malé dieťa, je na Nur priveľa. Aby otupila bolesť, dá si pohár vína – a keďže nie je zvyknutá na alkohol, po prvý raz v živote sa opije!

Sledujte v utorok, 13. októbra, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na