DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 45. a 46. epizóda

14. 10 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 45. a 46. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 45. a 46. epizóda Foto: Global Agency

Yiğita čaká peklo, keď sa bojovne naladená İclal dozvie o jeho novom útočisku – a Nur, žiaľ, ešte väčšie...

Elmas (Tuğçe Kumral) a Tayyar (Ümit Yesin) načúvajú za dverami Nurinej (Amine Gülşe) izby, ako jej Yiğit (Tolgahan Sayışman) čistí žalúdok za včerajší večer. Tayyar zo strachu, že šťastie, ktoré sa na jeho rodinu usmialo, už možno vyprchalo – a Elmas v nádeji, že muž, ktorého stále miluje, svoju manželku buď rovno zabije, alebo aspoň poriadne zbije. Obaja sa mýlia... A ešte ako! Nazan (Yonca Cevher) sa, ako slepé kura k zrnu, dostane k ďalšiemu, mimoriadne cennému tromfu proti İclal (Şafak Pekdemir), ktorá ju ako protivníčku stále trestuhodne podceňuje. No ešte sa ho nechystá použiť, už má totiž v talóne nachystaný iný, na začiatok tiež celkom slušný... Úryvok z Nurinho denníka o láske k Yiğitovi! Hoci sa už zdalo, že rozhádaní manželia si k sebe konečne opäť našli cestu, krátkodobú harmóniu raz-dva opäť vystriedajú zbytočné hádky a pochybnosti. Aytül (Ayşegül Günay) sa pokúsi zbaviť Nazan, z ktorej sa vykľul nečakane mocný protivník, no nepochodí. Ťažko povedať, akú hru a prečo Elmas vlastne teraz hrá s Cahitom (Tugay Mercan), no isté je, že stavila na správneho koňa. Je totiž nepochybne len otázkou času, kedy jej opäť sadne na lep. İclal je hysterická od teraz už úplne oprávnenej žiarlivosti na Nur, čo jej manipulatívnej mame dokonale hrá do karát. Cíti totiž v kostiach príležitosť, zbaviť sa nenávidenej votrelkyne vo vile raz a navždy!

Oddych na novučičkej jachte, na ktorej chcel prísť na iné myšlienky, je razom zabudnutý, keď Yiğita opäť poriadne vytočí Nur. Ničím extra, úplne stačí, že mu zavolá zo svojho nového mobilu...! Za to, že sa tak hlúpo rúha, však zakrátko zaplatí. To pravé peklo ho totiž ešte len čaká, keď sa bojovne naladená İclal dozvie o jeho novom útočisku – a Nur, žiaľ, ešte väčšie... Aytül temer porazí, keď sa dozvie, že služobníctvo, na rozdiel od jej dcéry, už pozná pravdu o Nur.

İclalina túžba raniť mladú pestúnku je zjavne silnejšia ako čokoľvek iné, dokonca i ako ohľad na city malého Merta (Poyraz Bayramoğlu). Chladnokrvne totiž zničí darček, čo dostal od Nur...

Sledujte v stredu, 14. októbra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na