Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 47. a 48. epizóda

15. 10 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 47. a 48. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 47. a 48. epizóda Foto: Global Agency

Pohľad na Nur a Yiğita, ktorí sa vášnivo bozkávajú, je pre İclal prisilnou kávou. V mdlobách sa zrúti na zem...

Nechutné divadielko, ktoré predvádza İclal (Şafak Pekdemir) na jachte, dokonale splní svoj účel - Nur (Amine Gülşe) sa musí veľmi premáhať, aby sa nerozplakala zakaždým, keď sa İclal pritisne k Yiğitovi (Tolgahan Sayışman), opakovane ho chytá za ruku, masíruje či silene bozkáva. No ani to kráľovnej pretvárky nestačí, doslova sa v trápení svojej sokyne vyžíva krutými narážkami. Akoby to nestačilo, aj počas nakrúcania novej kampane si prejde peklom. Tak trochu i Fıratovou (Hakan Dinçkol) vinou, ktorý sa jej pozabudne zmieniť, že musí nakrúcať s falošnou rodinou a... Tehotenským bruškom! No trpí i Yiğit, veľmi. Útechu nachádza v Nurinom denníku, v jej horúcich vyznaniach lásky. Elmas (Tuğçe Kumral) je taká posadnutá peniazmi, ktoré nemá, že urobí ďalšiu nepredstaviteľnú špinavosť. A opäť pritom využije neboráka Cahita (Tugay Mercan)... İclal zneistie, keď zistí, že si Yiğit s niekým píše. No ešte viac, keď Yiğit nadhodí, že jej liečba napreduje akosi pomaly, pretože podľa lekára by si už mala začať spomínať. No ten pravý šok ju ešte len čaká, keď sa večer nepozvaná vyberie za Yiğitom na jachtu v naivnej nádeji, že ho zvedie. Nie je totiž sám...

Hoci sa Aytül (Ayşegül Günay) a Fırat zúfalo snažia ochrániť İclal pred pravdou, do prístavu dorazia príliš neskoro - pohľad na Nur a Yiğita, ktorí sa vášnivo bozkávajú, je pre İclal prisilnou kávou. V mdlobách sa zrúti na zem... Skončí v nemocnici, z ktorej však utečie a zničená sa rozbehne späť, zastaviť jediného muža, ktorého kedy milovala. Odmieta sa vzdať, aj keď loď s oboma zaľúbencami na palube už je ďaleko na mori, bezhlavo sa vrhne do chladnej vody. Vďaka Fıratovi sa neutopí, no jej zúfalé odhodlanie hraničiace so šialenstvom ukončí až facka od jej bezradnej mamy.

Horšia než lož je polovičná pravda - pretože len ten, kto pozná pravdu, nech je akákoľvek krutá, sa začne uzdravovať a pohne sa ďalej. No kvôli Aytül a jej okoreneným polopravdám sa İclal vydá nesprávnou cestou... Cestou pomsty.

Sledujte vo štvrtok, 15. októbra, o 22.30!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na