DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 51. a 52. epizóda

20. 10 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 51. a 52. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 51. a 52. epizóda Foto: Global Agency

Aby Nur diskreditovali v Yiğitových očiach, nastražia jej Aytül s İclal pascu, ktorá sklapne až prekvapivo ľahko.

Hafize (Hülya Gülşen Irmak) a Emin (Yağızkan Dikmen) sú v šoku, keď im rozrušená Nur (Amine Gülşe) porozpráva o výbuchu na Yiğitovej (Tolgahan Sayışman) jachte. Len Elmas (Tuğçe Kumral) a Tayyar (Ümit Yesin) si ani tentoraz nedokážu zahryznúť do jazyka a aj v tejto vypätej situácii opäť myslia len na peniaze a majetky. İclal (Şafak Pekdemir) po prvý raz naozaj pocíti, aký veľký môže byť hnev jej mamy Aytül (Ayşegül Günay). Tá totiž veľmi dobre vie, kto má to svinstvo s bombou na lodi na svedomí! Cahit (Tugay Mercan) spanikári, keď sa mu opäť ozve neznámy vydierač. Ešte včera si bol viac-menej istý, že ho takto trápi odkopnutá Elmas, no dnes stopy smerujú inam... Na Ukrajinu! Fırat (Hakan Dinçkol) a Aytül stŕpnu, keď sa İclal, ktorá sa už zjavne vôbec nevie ovládať, pred Nur prezradí, a to naozaj veľmi hlúpo. Tomu, čo z jej slov jednoznačne vyplýva, sa však zdráha uveriť nielen Nur, ale i Fırat, ktorého pravda natoľko vykoľají, že z nepozornosti temer spôsobí ďalšiu tragédiu! Ťažko povedať, čo Yiğita štve, no opäť sa k svojmu okoliu správa neodpustiteľne arogantne. Obzvlášť k Cahitovi, ktorý zjavne nie je vo svojej koži... Na ďalšie rokovanie vo Fıratovej spoločnosti sprevádza Kerema (Şencan Güleryüz) i jeho pravá ruka Hazal (İpek Elban), ktorú pohľad na Nur veľmi rozruší, hoci sa snaží nedať na sebe nič znať.

Keď sa Nur dozvie, že Kerem sa s nimi rozhodol podpísať zmluvu, je nadšená. Netuší, že známy podnikateľ si ich vybral z jedného jediného dôvodu... Kvôli nej. Aytül sa pokúsi svojej nepodarenej dcére İclal opäť zachrániť povesť a krk, no nebezpečný zločinec, s ktorým sa zaplietla tentoraz, sa nedá len tak ľahko zastrašiť, ani umlčať. Práve, keď sa Yiğit odhodlá spýtať Aytül, či İclal náhodou nepozná pravdu o ňom a Nur, nešťastný Fırat konfrontuje milovanú ženu so svojimi podozreniami. Aby Nur zdiskreditovali v Yiğitových očiach, nastražia jej Aytül s İclal pascu, ktorá sklapne až prekvapivo ľahko.

Pátranie po mužovi, o ktorom si je temer stopercentne istý, že má prsty v nevydarenom atentáte naňho, zavedie Yiğita do najchudobnejšej štvrte v Istanbule – miesta, kde s Cahitom vyrastali...

Sledujte v utorok, 20. októbra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na