DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 55. a 56. epizóda

22. 10 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 55. a 56. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 55. a 56. epizóda Foto: Global Agency

Zákon schválnosti, že Nur vstúpi do zimnej záhrady práve v chvíli, keď zúfalý Fırat vášnivo pobozká İclal!

Hazal (İpek Elban) s nevôľou sleduje, s akým zaľúbením sa Kerem (Şencan Güleryüz) počas fotenia novej kampane díva na Nur (Amine Gülşe). Ktovie, možno i preto kráske, ktorá ju tak veľmi znervózňuje, v slabej chvíľke prezradí, že jej pripomína niekoho, koho kedysi poznala... Cahit (Tugay Mercan) už má plné zuby toho, ako sa Yiğit (Tolgahan Sayışman) sústavne sťažuje na Nur a ich vzťah, hoci je evidentné, že mu láska k nej veľmi prospieva a že nikdy nebol šťastnejší, preto mu prehovorí do svedomia. Jeho brat si však, žiaľ, z tohto rozhovoru vyberie nesprávne poučenie. Prostoreká Nur nevdojak zavarí Hazal, keď sa spýta, na koho sa to má podobať. Obďaleč stojacemu Keremovi razom zamrzne úsmev na tvári! İclal (Şafak Pekdemir) drzo vymaže z Yiğitovho mobilu esemesku, ktorú mu poslala Nur – aby zostal s ňou a zmeškal stretnutie s jej nenávidenou sokyňou. Jej hnusný plán vyjde na jednotku. Nazan (Yonca Cevher) a Cahit sa znovu škaredo posekajú, tentoraz kvôli peniazom. Yiğit v návale nezvládnutých emócií temer utopí Fırata (Hakan Dinçkol)! Keď sa Elmas (Tuğçe Kumral) opäť začne sprosto navážať do sesternice, Nur sa neovládne a... Aby si rozhádané fúrie nevyškriabali oči, musí zasiahnuť Hafize (Hülya Gülşen Irmak). No nanešťastie to nie je jediné poníženie, ktorému dnes Nur musí čeliť. A ani to najboľavejšie...

Takto nejako zrejme vyzerá peklo – keď si dve milujúce srdcia prestanú veriť, pretože v jednom nich úspešne zakorenilo jedovaté semienko šikovného intrigána. Šťastné chvíle tak razom vystriedajú hlúpe hádky a nezmyselné trápenie. Kerema rozruší, keď mu doručia fotky od detektíva, ktorého najal na sledovanie Nur. Je na nich totiž s Yiğitom. Zákon schválnosti, že Nur vstúpi do zimnej záhrady práve v chvíli, keď zúfalý Fırat vášnivo pobozká İclal! Nečudo, že si situáciu nesprávne vysvetlí... Po ďalšom osobnom stretnutí Kerema a Yiğita je obom jasné, že z nich nikdy nebudú priatelia.

Kým Aytül (Ayşegül Günay) s İclal panikária, že Nur už teraz nikto a nič nezastaví, Fırat sa k problému postaví ako chlap a pokúsi sa Nur vysvetliť nevysvetliteľné. Hazal vycíti v Elmas potenciálneho spojenca, preto ju požiada o stretnutie.

Sledujte vo štvrtok, 22. októbra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na