DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 57. a 58. epizóda

23. 10 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 57. a 58. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 57. a 58. epizóda Foto: Global Agency

Urazený Yiğit s evidentným úmyslom raniť ju šplechne Nur do tváre, že sa s İclal chystajú na dovolenku. Iba vo dvojici!

Neuveriteľné, no aj túto nezávideniahodnú situáciu dokáže manipulátorka Aytül (Ayşegül Günay) šikovne využiť na to, aby Yiğita (Tolgahan Sayışman) ešte pevnejšie pripútala k İclal (Şafak Pekdemir)! Stačí len trochu pozmeniť pravdu, z vyšinutej hysterky bažiacej po krvi urobiť bezbranné chúďatko, ktoré stráca i poslednú pevnú pôdu pod nohami a vzbudiť v jeho previnilom srdci výčitky... S nešťastným Fıratom (Hakan Dinçkol) by dnes zrejme nik nemenil. Napokon, v priebehu pár hodín si to rozhádzal hneď so štyrmi členmi rodiny – s Yiğitom, İclal, Aytül i Nur (Amine Gülşe). Keď televízia po prvý raz odvysiela novú reklamu s Nur, poznámky jej blízkych, ktorí stále ešte nevedia všetko o utrpení, ktorým si na usadlosti prešla, jej pripomenú jej najbolestnejšiu stratu... Keď o niečo neskôr reklamu uvidí Yiğit, poriadne ho to rozhodí. Zrejme i preto mu nepríde čudné, aká chápavá, krehká, oddaná, ba až submisívna žena sa zrazu stala z İclal, ktorá sa naňho v podstate nonstop lepí, sústavne ho bozkáva a celkovo sa tvári, akoby on bol nielen stredom jej vesmíru, ale... Úplne všetkým v ňom! No ktovie, možno mu presne takýto druh nekritického, ba až patologického zbožňovania vyhovuje. Pretože, keď si dosť agresívne vymôže rozhovor s Nur, každá jej veta, každé slovo, ktoré nekorešpondujú s tým, čo chce počuť z jej úst, ho vytáčajú dobiela. Zdá sa nemožné, že títo dvaja ešte niekedy nájdu spoločnú reč.

To, že Nur mešká na dôležitú poradu, Kerema (Şencan Güleryüz) rozladí. No jej predstava novej kampane na jeho prísnu tvár na chvíľku opäť vráti úsmev. Ten však razom vystrieda ťažko skrývaný hnev, keď sa ukáže, že jeho pravá ruka Hazal (İpek Elban) zjavne kampaň sabotuje. Fırata tak rozčúli Elmasina (Tuğçe Kumral) nekonečná arogancia, že ju namieste prepustí. No Nur nie je hlúpa, a tak hneď pochopí, že presne tak to jej sesternica chcela. Otázka je, prečo? Radosť z novučičkého auta, ktoré si kúpi, Nur v sekunde prejde, keď jej urazený Yiğit s evidentným úmyslom raniť ju šplechne do tváre, že sa s İclal chystajú na dovolenku. Iba vo dvojici!

Kto tajne počúva cudzie rozhovory, riskuje, že sa dozvie i to, čo nechce. Tak ako İclal, ktorá sa konečne dozvie celú pravdu o Nur a Yiğitovi. Emin (Yağızkan Dikmen) temer zošalie, keď zistí, čo je jeho sestra zač...

Sledujte v pondelok, 26. októbra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na