DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 77. a 78. epizóda

11. 11 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 77. a 78. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 77. a 78. epizóda Foto: Global Agency

Diablica İclal nepozná mieru, a tak aj tentoraz musí pred prítomnými médiami vyvolať škandál za každú cenu... A ešte aký!

Až keď Nur (Amine Gülşe) uvidí zlomenú Elmas (Tuğçe Kumral) chvieť sa v okne hotelovej izby a pripravenú zomrieť, uvedomí si, že nie je jediná na svete, kto sa trápi. Stíhačka İclal (Şafak Pekdemir) to nezmyselne preháňa s nátlakom na Yiğita (Tolgahan Sayışman) tak krátko po rozvode – čím viac ho chce primäť, aby sa s ňou oženil, tým urputnejšie jej vzdoruje! No ešte má v zálohe ďalší nechutný tromf... Nešťastná Elmas je veľmi vďačná Nur, že ako jediná zostala pri nej v najťažších chvíľach, hoci jej zo závisti a žiarlivosti tak veľmi ubližovala. Požiada preto sesternicu o prepáčenie a prisľúbi jej, že odteraz už budú ako sestry. Vďaka İclalinej špinavej intrige už dnes celé Turecko pozná pravdu o Nur a Yiğitovi. A je len otázkou času, kedy sa to dozvie aj malý Mert (Poyraz Bayramoğlu), ktorým jeho vyšinutá mama nemilosrdne manipuluje a ktorého sprosto využíva, ako sa jej zachce! Nazan (Yonca Cevher) soptí, keď im rodinný právnik tlmočí odporúčanie súdu, aby Cahit (Tugay Mercan) opakovane podstúpil testy určenia otcovstva Elmasinho dieťaťa u iného lekára. Aytül (Ayşegül Günay) sa nepáči zvláštna blízkosť medzi İclal a Fıratom (Hakan Dinçkol), pravdu však stále nepozná.

Hazal (İpek Elban) úplne stratí reč, keď uvidí prekrásny náhrdelník na Nurinom krku, ktorý jej daroval Kerem (Şencan Güleryüz). Na rozdiel od nej totiž vie, kto ho nosil predtým... Namiesto radosti z večera, ktorý mal byť len a len jej, cíti Nur, na ktorú sa práve upierajú zraky všetkých pozvaných hostí, len hanbu a poníženie. Ako inak, İclalinou zásluhou. A tiež Yiğitovou, ktorý opäť raz myslel najmä sám na seba a trestuhodne pritom podcenil svoju prvú exmanželku. Nanešťastie diablica İclal nepozná mieru, a tak aj tentoraz musí pred prítomnými médiami vyvolať škandál za každú cenu... A ešte aký!

Keď vinou İclalinej hystérie a pomstychtivosti príde Fırat o prácu i dobré meno, prasknú mu nervy a ponáhľa sa za ňou do vily. Ich hlasná hádka však má nečakaného svedka, ktorý sa dozvie oveľa viac, ako dokáže uniesť...

Sledujte v stredu, 11. novembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na