DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 79. a 80. epizóda

12. 11 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 79. a 80. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 79. a 80. epizóda Foto: Global Agency

Hystericky nariekajúca İclal povie mame všetko – v nádeji, že ju obmäkčí a ona jej pomôže. Jej reakcia ju však šokuje!

Kým Yiğit (Tolgahan Sayışman) a akoby od strachu skamenená İclal (Şafak Pekdemir) uháňajú s Aytül (Ayşegül Günay) do nemocnice, Nur (Amine Gülşe) sa pokúsi dostať aspoň jednu súvislú vetu z úplne vykoľajeného Fırata (Hakan Dinçkol), no neúspešne. Hoci ju právnik dôrazne varuje, aby nepodpisovala papiere pripravené rodinným právnikom Kozanovcov, Elmas (Tuğçe Kumral) to urobí. Verí totiž, že tentoraz už testy DNA ukážu pravdu. Hazal (İpek Elban) temer rozdrapí od jedu, keď za Keremom (Şencan Güleryüz) bez ohlásenia príde Nur, aby ho požiadala ďalšiu šancu pre Fıratovu spoločnosť! Inej žene by celkom iste odľahlo, keby jej lekárka po vyšetrení povedala, že jej dieťatko je v poriadku, no İclal osud toho drobca, čo nosí pod srdcom vôbec netrápi. Zaujíma ju jediné – aby jej mama Yiğitovi nič neprezradila. Kerem navrhne Nur naozaj šokujúci spôsob, ako sa definitívne zbaviť Yiğitovho tieňa. Nečudo, že ju poriadne vytočí... Ťažko povedať, z čoho je Fırat viac skľúčený. Či z toho, že kvôli nemu dostala Aytül infarkt, alebo z toho, že Yiğit už vie, že pred ním on a İclal niečo skrývajú, a preto určite neprestane pátrať po pravde?! No než si v tom vôbec stihne urobiť jasno, rozzúrený Yiğit ho pritlačí k múru...

Akoby už agresívnych výstupov nebolo dosť, keď sa o niečo neskôr na Nur a Yiğita prilepia bulvárni reportéri a nechutnými otázkami prekročia všetky hranice slušnosti, Yiğit nad sebou opäť stratí kontrolu. Napokon musí zasiahnuť privolaná polícia! Nazan (Yonca Cevher) škrie, že kvôli nákupom zmeškala niečo naozaj, naozaj dôležité. Koniec koncov, Aytül, ktorá akoby zrazu ostarla o 10 rokov, ešte nikdy pred ňou nevyfackala svoju nepodarenú dcéru, ako to urobila dnes! Keďže už nemá zmysel pred mamou čokoľvek zapierať, hystericky nariekajúca İclal jej povie všetko – v nádeji, že ju obmäkčí a ona jej pomôže. Jej reakcia ju však šokuje!

Keď nepoučiteľný Yiğit opäť vyhľadá Nur, v hneve mu zaplesne dvere pred nosom. Akoby tým dokázala zavrieť i svoje srdce pred citmi, ktoré nedokážu umlčať žiadne argumenty, príkazy či zákazy.

Sledujte vo štvrtok, 12. novembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na