DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 81. a 82. epizóda

13. 11 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 81. a 82. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 81. a 82. epizóda Foto: Global Agency

Podľa Aytül činy hovoria jasnejšou rečou než slová, a tak... Vytiahne na Fırata zbraň a bez zaváhania stlačí spúšť!

Hoci všetko v ňom nahlas kričí od bezmocnej žiarlivosti a každučký napätý nerv v tele mu káže zastaviť Nur (Amine Gülşe) a za žiadnu cenu jej nedovoliť odísť s Keremom (Şencan Güleryüz), Yiğit (Tolgahan Sayışman) je rozhodnutý tentoraz sa nepoddať svojim citom. Pre svoje a Nurino dobro. A okrem toho... Opäť zaúraduje İclal (Şafak Pekdemir)! Tá totiž, aby potratom, ku ktorému ju núti jej mama Aytül (Ayşegül Günay), neprišla o svoj posledný tromf, pošle Yiğitovi esemesku, ktorou mu nedá na výber – musí sa aspoň pokúsiť zachrániť dieťa, ktoré považuje za svoje! A jej plán opäť vyjde... Kerema nepredstaviteľne irituje, že Nur napriek všetkému nedokáže prestať milovať Yiğita a že vytrvalo odmieta jeho rozhodne nie nezištnú pomoc v podobe predstieraného nového vzťahu s ním. Malým víťazstvom preňho je však to, že Nur po krátkom protestovaní súhlasí aspoň s tým, že sa presťahuje do jedného z voľných domov v jeho susedstve! Keď sa o tom dozvie Hazal (İpek Elban), neváha ani minútu a osobne informuje Yiğita, ktorý skratová reakcia je presne taká, ako očakávala... V návale nezvládnutých emócií totiž svoju čerstvú exmanželku unesie! Kerem čaká márne, Nur na ich dohodnuté stretnutie nepríde. Znepokojený preto zavolá svojej novej spojenkyni İclal - a tá hneď pochopí, čo je vo veci!

Fırata (Hakan Dinçkol) zaskočí, keď sa pred ním zrazu ako zlé svedomie objaví tá, ktorej sa od toho hrozného incidentu vyhýbal ako čert krížu... Aytül. Rád by si s ňou niektoré veci vyjasnil, no ona sa neprišla rozprávať. Podľa nej totiž činy hovoria jasnejšou rečou než slová, a tak... Vytiahne naňho zbraň a bez zaváhania stlačí spúšť! Nur je bezradná, pretože nech sa snaží, ako chce, z chaty, v ktorej ju Yiğit teraz proti jej vôli drží, zjavne nemá žiadnu šancu ujsť! Teda, jednu možno predsa len áno. Takú, o ktorej by Yiğit nikdy neveril, že by sa k nej jeho láska mohla uchýliť. A ani ona nie.

Za daných okolností je naozaj veľmi ťažké odhadnúť, ako sa asi ľúty boj oboch rozhádaných zaľúbencov skončí a ktorý z nich sa napokon bude môcť tešiť z víťazstva. Ak vôbec bude mať nejakého víťaza...

Sledujte v pondelok, 16. novembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na