DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 83. a 84. epizóda

17. 11 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 83. a 84. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 83. a 84. epizóda Foto: Global Agency

Úbohý Mert upadne do bezvedomia a skončí v nemocnici. A vďaka jeho diabolskej matke sa o tom ihneď dozvedia médiá.

İclal (Şafak Pekdemir) naivne verí, že sa jej podarilo zbaviť sa Fırata (Hakan Dinçkol) raz a navždy. No on rozhodne nemá v pláne odísť z bojiska so stiahnutým chvostom, len aby urobil radosť jej či jej vyšinutej mame Aytül (Ayşegül Günay)! Nur (Amine Gülşe) sa ráno nečakane naskytne malá šanca na útek. Elmas (Tuğçe Kumral) je zjavne naozaj nepoučiteľná a niečo také ako pud sebazáchovy jej tiež nič nehovorí... Inak by sa totiž v momente, keď vstúpi do salóna krásy a zbadá tam Nazan (Yonca Cevher), obrátila vo dverách a utekala kadeľahšie! Namiesto toho si však opäť zvolí cestu zbytočnej provokácie, za čo krátko nato kruto zaplatí. Po nepeknej potýčke s Nazan na ulici totiž rozrušená Elmas skončí pod kolesami auta... Nur sa s neskrývaným potešením „pomstí“ svojmu únoscovi Yiğitovi (Tolgahan Sayışman). A zjavne vôbec nič, čo ten nešťastník povie, ju neobmäkčí... Cahit (Tugay Mercan) si je absolútne istý, že sa Elmas nedostavila do nemocnice kvôli výsledkom testov DNA, lebo vie, že prehrala. Nebyť jeho právnika, ani by si ich neprevzal. No urobí to – a zažije najväčší šok svojho života... Chorou láskou k exmanželovi horiaca İclal sa zjavne naozaj nezastaví pred ničím, aby ho prinútila vrátiť sa do vily. Dokonca neváha riskovať život nevinného malého Merta (Poyraz Bayramoğlu)!

Nešťastná Elmas by pokojne obetovala vlastný život, ak by tým mohla zachrániť svoje dieťatko, ktorého osud je stále neistý. Našťastie však už nemusí tŕpnuť a modliť sa sama, pretože po tom, čo sa mu konečne všetko rozležalo v hlave, sa pri jej nemocničnej posteli so slzami v očiach objaví kajúcny Cahit. Nur si odmieta priznať, že to so svojím detinským trestom riadne prestrelila, no pochopí to, keď zistí, že Yiğit má vysokú horúčku. Úbohý Mert upadne do bezvedomia a skončí v nemocnici. A vďaka jeho diabolskej matke sa o tom ihneď dozvedia médiá. V horúčke sa Yiğitovi vrátia desivé spomienky na detstvo, ktoré pochoval hlboko vo svojom srdci. Lebo len tak dokázal prežiť a nezblázniť sa.

Keď sa Nur a Yiğit dozvedia o Mertovi, bez slova nasadnú do auta a ponáhľajú sa späť do Istanbulu. Sotva İclal zbadá exmanžela, zasype ho výčitkami. No len z čistého sebectva a nie kvôli synčekovi, ktorý jej vinou bojuje o život...

Sledujte v utorok, 17. novembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na