DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 85. a 86. epizóda

18. 11 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 85. a 86. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 85. a 86. epizóda Foto: Global Agency

Aytül a İclal čaká po návrate do vily nepríjemné prekvapenie... Fırat, ktorý sa zjavne rozhodol robiť problémy!

Po veľmi dlhom čase je Kerem (Şencan Güleryüz) so sebou výsostne spokojný, pretože oddnes bude Nur (Amine Gülşe) žiť v susednom dome, ktorý je od toho jeho vzdialený sotva pár krokov. A nielen to, oddnes mu totiž na jeho prianie už i tyká. Hazal (İpek Elban) sa tento vývoj situácie ani v najmenšom nepáči, čo dá svojmu šéfovi veľmi jasne najavo. Nahnevá ho tým, no keď jej pohrozí výpoveďou, pripomenie mu tromf, ktorý stále drží v rukách... Tromf menom İnci. Cahitovi (Tugay Mercan) veľmi odľahne, keď sa dozvie, že ani bábätko, ani Elmas (Tuğçe Kumral) už nie sú v ohrození života. Nastal čas, aby sa konečne porátal s Nazan (Yonca Cevher), ktorá ho celé tie roky tak kruto vodila za nos. No osud mu takúto satisfakciu nedopraje, pretože Nazan zo strachu z jeho hnevu spanikári a siahne si na život...! Aytül (Ayşegül Günay) sa musí veľmi ovládať, aby İclal (Şafak Pekdemir) nevykrútila krk za to, čo spáchala. Jej nepodarená dcéra tak za svoj biedny život vďačí len dieťatku, ktoré nosí pod srdcom a faktu, že sa malý Mert (Poyraz Bayramoğlu) akoby zázrakom pomerne rýchlo zotavuje. No namiesto toho, aby sa teraz İclal kajala a ďakovala bohu, že svojou ohavnou sebeckosťou nezabila vlastné dieťa, znovu sa začne vŕšiť na Yiğitovi (Tolgahan Sayışman) – a poriadne pritom prestrelí.

Cahitovi naozaj niet čo závidieť, keď sa opäť musí vrátiť do nemocnice, do ktorej pred pár hodinami bežal na smrť vystrašený za svojou milenkou a nenarodeným potomkom – tentoraz preto, aby lekári urobili aj nemožné, aby zachránili jeho manželku. Kým arogantná Elmas sa márne snaží primäť Yiğita k ospravedlneniu, Nur sa ho dočká, no zjavne oň nestojí, čo mu aj na rovinu povie. Rovnako ako to, kde teraz býva! No pochybnosti, či sa naozaj rozhodla správne, sa dostavia okamžite po návrate „domov“, kam sa bez jej vedomia a súhlasu pozval na večeru Kerem. Nepríjemné prekvapenie po návrate do vily čaká aj Aytül a İclal... Fırat (Hakan Dinçkol), ktorý sa zjavne rozhodol robiť problémy!

Ťažko povedať, čo si Yiğit sľubuje od toho, že sa drzo nanúti do Nurinho nového domu, no keď tam natrafí na Kerema a emocionálne úplne zoskratuje, len ju opäť zbytočne poníži a... Možno i definitívne stratí.

Sledujte v stredu, 18. novembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na