DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 87. a 88. epizóda

19. 11 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 87. a 88. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 87. a 88. epizóda Foto: Global Agency

Aj keď sa vraví, že vo vojne i láske je všetko dovolené, isté hranice by predsa len existovať mali – pre dobro všetkých.

Namiesto toho, aby si Elmas (Tuğçe Kumral) si pokojne vychutnávala, že vyhrala, neprestáva neústavne vŕtať do neboráka Cahita (Tugay Mercan) a tlačiť ho k viacerým radikálnym rozhodnutiam naraz. A práve preto, že ho vôbec nepustí k slovu, stále nevie o Nazan (Yonca Cevher)... Hoci sú Fırat (Hakan Dinçkol) a İclal (Şafak Pekdemir) teraz na nože, on ju stále neprestáva chrániť – najmä pred ňou samou. Nebyť jeho šikovnej improvizácie, İclal by sa len ťažko vykrútila z problémov, keď ju Yiğit (Tolgahan Sayışman) neskoro v noci uvidí vychádzať z bratrancovej izby. Elmas nemá s Nazan zľutovanie, ani keď jej Cahit povie, že sa pokúsila o samovraždu. Práve naopak, necitlivo pokračuje v jedovatých tirádach. A to je, žiaľ, len trápna generálka pred úplne zbytočne teatrálnym príchodom do vily... Aytül (Ayşegül Günay) a İclal už majú z pochopiteľných dôvodov zlú náladu od skorého rána, no keď zbadajú vo dverách Elmas a dozvedia sa najhorúcejšie novinky, obe temer vystrie! No nech protestujú, ako chcú, majú smolu, v tejto veci skrátka nemajú právo o čomkoľvek rozhodovať. Nešťastná Nazan sa s malou dušičkou vráti do vily a pokúsi sa s manželom o všetkom porozprávať, no dočká sa len veľkého poníženia a nepredstaviteľnej krutosti, akej je schopné len hlboko ranené srdce...

Aj keď sa vraví, že vo vojne i láske je všetko dovolené, isté hranice by predsa len existovať mali – pre dobro všetkých. Jednou z nich, možno dokonca tou najdôležitejšou, by určite malo byť pravidlo nezneužívať pre svoje plány nevinné deti, nemanipulovať nimi a nenútiť ich robiť veci, ktoré ich môžu navždy citovo zmrzačiť, čo bez hanby robí İclal s malým Mertom (Poyraz Bayramoğlu). A ďalšou to, že tí, čo bojujú o niečiu priazeň, by mali presne vedieť, koho vlastne chcú k sebe pripútať, a nie projektovať do osoby, ktorú vlastne ani vôbec nepoznajú, svoje predstavy o nej či spomienky na niekoho úplne iného, čo je zase evidentne Keremov (Şencan Güleryüz) prípad.

Po rozhovore s Aytül prejde Elmas razom všetok počiatočný entuziazmus. Zúfalo plačúca Nazan je na konci so silami, keď ju Cihatov šofér aj so všetkou batožinou vysadí v jednej z najchudobnejších dedín krajiny – v jej rodisku!

Sledujte vo štvrtok, 19. novembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na