DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 91. a 92. epizóda

24. 11 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 91. a 92. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 91. a 92. epizóda Foto: Global Agency

Aytül a İclal sa zhodnú, že Yiğit sa o potrate smie dozvedieť až po svadbe, s ktorou obe rátajú ako s hotovou vecou...

To, že je Yiğit (Tolgahan Sayışman) totálne vykoľajený a že má poranenú ruku, neujde nikomu v jeho spoločnosti. Všetci si hneď začnú šuškať, že to iste súvisí Nur (Amine Gülşe)... A nemýlia sa, ako sám Yiğit vzápätí prizná Cahitovi (Tugay Mercan), ktorému sa zverí aj so svojou teóriou o tom, že Nur svoj nový vzťah s Keremom (Şencan Güleryüz) predstiera. No ak čakal pochopenie a zaobchádzanie v rukavičkách, bratova triezva reakcia je preňho naozaj veľkým sklamaním. Návrat jej rodičov Tayyara (Ümit Yesin) a Hafize (Hülya Gülşen Irmak) na usadlosť je pre Elmas (Tuğçe Kumral) ešte ponižujúcejší, ako sa pôvodne obávala – zásluhou Aytül (Ayşegül Günay), ktorá si nenechá ujsť príležitosť už i tak dosť nepríjemne sa cítiacu milenku svojho synovca opäť raz ukážkovo zhodiť! Nur si bolestne uvedomí, že je naozaj veľmi slabá herečka, keď sa temer zosype po ďalšom vyčerpávajúcom rozhovore s Yiğitom. Zjavne nejestvuje spôsob, ako ho presvedčiť o tom, že tá trápna šaráda s Keremom je pravda. Hazal (İpek Elban) sa stále viac a viac dvíha žalúdok z toho, že v Keremových očiach sú Nur a İnci zjavne jedna a tá istá osoba.

Stretnutie s Elmasinými rodičmi je menším peklom aj pre Cahita, pretože arogantný Tayyar sa správa tak neznesiteľne povýšenecky, akoby mal tú najmodrejšiu krv v Turecku a bol v ťažkom balíku – akoby mu mal Cahit ruky-nohy bozkávať, že si vôbec bude môcť vziať jeho dcéru! Rodinný právnik Kozanovcov utrpí šok, keď príde za Nazan (Yonca Cevher). Jeden z jej daromných bratov sa ju totiž práve chystá zmlátiť – a všetkými farbami hrajúce sinky na jej tvári, žiaľ, svedčia o tom, že nie po prvý raz. Aytül hneď vie, koľká bije, keď zbadá krv na İclaliných (Şafak Pekdemir) šatách. Obe sa zhodnú, že Yiğit sa o potrate smie dozvedieť až po svadbe, s ktorou obe rátajú ako s hotovou vecou...

Keď Kerem zbadá spolovice poskladané puzzle v Nurinom dome, pochopí, ako málo stačí, aby Hazal zhatila všetky jeho plány s Nur. Rozhodne sa preto urobiť všetko potrebné, aby jej v tom zabránil!

Sledujte v utorok, 24. novembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na