DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 99. a 100. epizóda

01. 12 2020 00:35 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 99. a 100. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 99. a 100. epizóda Foto: Global Agency

Po rozhovore s kajúcnym Fıratom sa Nur ako bohyňa pomsty ponáhľa do vily, kde sa má İclal už o chvíľu vydať za Yiğita!

Hoci sa Yiğit (Tolgahan Sayışman) zo všetkých síl snaží konečne na Nur (Amine Gülşe) zabudnúť, rýchlo pochopí, že vymazať spomienky na pravú lásku je absolútne nemožné. Konečne sa totiž dozvie strašnú pravdu o İnci a Keremovi (Şencan Güleryüz) – časť mu prezradí jeho dávny priateľ Adil (Halil Kumova), časť nešťastná Hazal (İpek Elban). Keď si İclal (Şafak Pekdemir) zo záplavy nádherných svadobných šiat vyberie tie jediné správne, chce sa o svoju radosť podeliť s Yiğitom. Pochopiteľne ju náležite rozladí, keď jej nedvihne. No keby vedela prečo, zrejme by ju namieste porazilo od jedu! Vyšinutý Kerem je rozhodnutý urobiť z Nur İnci, ktorú v nej tak, či tak stále vidí – použije jej šaty, šperky, mejkap, parfum... A aby bola podoba dokonalá, jej krásne vlasy skryje pod výrazne kratšiu parochňu. Nur si naplno uvedomí hrôzostrašnú bezvýchodiskovosť svojej situácie až vo chvíli, keď z Keremovho horúčkovitého blúznenia vyrozumie, že İnci sám zabil! Malá nádej jej opäť svitne, keď sa v tom pekle, kdesi pánubohu za chrbtom, zrazu objaví Yiğit, Keremovi sa ho však podarí zneškodniť rovnako zákerne a rovnako účinne ako ju... Zdá sa, že ak sa nestane zázrak... Sú obaja stratení.

Elmas (Tuğçe Kumral) a Hafize (Hülya Gülşen Irmak) sú bezradné. Na jednej strane sú šťastné, že na Nur prežité utrpenie nezanechá trvalé následky, na strane druhej však majú vážne obavy o jej psychické zdravie. Je hysterická, pretože krátko nato, ako jej Yiğit jasne povedal, že ich žiadna spoločná budúcnosť nečaká, sa dozvedela aj o jeho plánovanej svadbe s İclal. Keď sa konečne aspoň ako-tak spamätá, kroky ju zavedú za niekým, koho veľmi zle odhadla a komu vďaka tomu nechtiac veľmi ukrivdila. Po ďalšom rozhovore, tentoraz s kajúcnym Fıratom (Hakan Dinçkol), sa ako bohyňa pomsty ponáhľa do vily, kde sa má İclal už o chvíľu vydať za Yiğita!

Zatiaľ nik nei, ako a prečo vôbec mohlo dôjsť k tragédii, ktorá sa krátko nato odohrá na usadlosti. A už vôbec nie, prečo sa to muselo stať práve dnes. Teda, s výnimkou Nur...

Sledujte v utorok, 1. decembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na