DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 101. a 102. epizóda

02. 12 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 101. a 102. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 101. a 102. epizóda Foto: Global Agency

Yiğit sa dočká poriadneho prekvapenia, keď tej prefíkanej strige İclal daruje novučičké svadobné šaty!

Po tom, čo usadlosť expresne rýchlo zhorela do tla a z kedysi honosného sídla zostala len hŕba popola, všetci Kozanovci, ale i Elmas (Tuğçe Kumral), Hafize (Hülya Gülşen Irmak) a Tayyar (Ümit Yesin), sa ubytujú v rovnakom luxusnom hoteli. A ešte niekto... Správne, Nur (Amine Gülşe). Samozrejme, nie náhodou. Chce, aby İclal (Şafak Pekdemir) nezabudla, že ony dve spolu ešte neskončili a že je rozhodnutá bojovať ako levica o šťastie po Yiğitovom (Tolgahan Sayışman) boku, ktoré jej tá zákerná intrigánka sprosto ukradla! Ľahké to však nebude, pretože Yiğit všetky jej pokusy o zblíženie odmieta. Myslí si totiž, že mu chce len rovnakou mincou oplatiť to, ako ju predtý, doslova prenasledoval svojou zúfalou láskou... Aytül (Ayşegül Günay) je v šoku, keď z hysterickej İclal napokon vylezie pravda o tom, čo a prečo urobila. Keď sa spamätá, snaží sa dcéru nejako upokojiť, aby nevyviedla nejakú ďalšiu hlúposť, no márne – sotva sa totiž v hotelovej loby objaví Fırat (Hakan Dinçkol), İclal sa naňho vrhne ako fúria a začne ho zúrivo preklínať a mlátiť hlava-nehlava! Nazan (Yonca Cevher) sa obracia žalúdok z jej bratov a švagrinej, ktorí sa kráľovsky zabávajú na tragédii, čo postihla Kozanovcov. Keď sa Nur dozvie, že Cahitova (Tugay Mercan) sekretárka odchádza z práce, v jej hlave skrsne zaujímavý nápad...

Nečakané stretnutie s otcom Cahita úplne vykoľají. Nur, ktorá sa nechtiac stane náhodným svedkom ich hádky netuší, čím zúbožený starý muž jej bývalého švagra mohol tak rozrušiť, no takéhoto ho ešte nikdy nevidela. Preto úprimne váha, či ho požiadať o láskavosť, no keďže je jediný, kto jej môže pomôcť, napokon to predsa len urobí... Akoby tých drám na jeden deň už i tak nebolo dosť, po návrate do hotela čaká neboráka Cahita ďalšie prekvapenie... Nazan. A poriadneho prekvapenia sa dočká i Yiğit, keď tej prefíkanej strige İclal daruje novučičké svadobné šaty!

Tým sa však pre oboch problémy iba začínajú. Kvôli dvom ženám, ktoré sa pre lásku k nim nechajú hoc aj tisíckrát ponížiť a ktoré keď človek vyhodí dverami... Vrátia sa oknom.

Sledujte v stredu, 2. decembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na