DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Nikdy ťa neopustím: 103. a 104. epizóda

03. 12 2020 00:45 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 103. a 104. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 103. a 104. epizóda Foto: Global Agency

Milujúca žena nedokáže nečinne prihliadať zúfalstvu milovaného muža... A tentoraz Yiğit Nurin súcit, pochopenie a nehu prijme.

Príjemný pocit z luxusnej rezidencie, ktorá sa má stať novým domovom Kozanovcov, Aytül (Ayşegül Günay) razom prejde, keď jej besniaca İclal (Şafak Pekdemir) teatrálne ukáže ich novú susedu, ktorá sa vonku rozpráva s rozčúleným Yiğitom (Tolgahan Sayışman)... Nur (Amine Gülşe). Jedinou istotou tých intrigánskych ježibáb je, že nech sa Yiğit k svojej exmanželke správa akokoľvek nepriateľsky, ba až kruto, aj tak mu nepovie celú tú nechutnú pravdu, ktorá by jeho postoj k nej i k nim určite radikálne zmenila – len aby zachránila Fıratov (Hakan Dinçkol) biedny život. Po nevydarenom rozvode musí Cahit (Tugay Mercan) čeliť obrovskému sklamaniu a hnevu Elmas (Tuğçe Kumral), Hafize (Hülya Gülşen Irmak) i Tayyara (Ümit Yesin), ktorí sa odmietajú zmieriť s tým, že majú bývať na opačných koncoch mesta. No našťastie je tu Nur... Aytül a İclal opäť prekročia všetky hranice slušnosti, keď z čírej zlomyseľnosti pozvú do nového domu Nazan (Yonca Cevher). Zdá sa, že İclal stále nepochopila, že už nie je v pozícii, aby na kohokoľvek vyskakovala. Inak by totiž určite nešla nových susedov nezmyselne otravovať hneď v prvý deň!

Nur veľmi trápi, že nemôže milovanému mužovi povedať úplnú pravdu o zrade İclal a Fırata. Určite by jej aspoň trochu odľahlo, keby vedela, ako veľmi Yiğitovi chýba, aj keď si to odmieta uznať. Apropo, Yiğit... Akoby toho nemal už i tak dosť, osud mu spôsobí ďalší veľký šok, keď mu do cesty po rokoch opäť privedie jeho otca Haruna. Stretnutie s ním opäť vyplaví na povrch dávno hlboko v srdci pochované spomienky na príšernú smrť milovanej mamy, čo Yiğita temer zabije! Utešiť ho nedokáže ani Nur, ani Cahit, oboch od seba zničený odoženie. No milujúca žena nedokáže nečinne prihliadať zúfalstvu milovaného muža, a tak ho večer počká pred domom a pokúsi sa ho utešiť opäť... A tentoraz jej súcit, pochopenie a nehu prijme.

Lenže... Aytül a İclal opäť siahnu po najúčinnejšej zbrani, proti ktorej Nur nemá a nikdy nebude mať šancu uspieť – poštvú na ňu ich nenávisťou a zlobou naočkovaného Merta (Poyraz Bayramoğlu)!

Sledujte vo štvrtok, 3. decembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na