Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 107. a 108. epizóda

08. 12 2020 00:45 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 107. a 108. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 107. a 108. epizóda Foto: Global Agency

Zachrániť problémovú amazonku Yağmur - predovšetkým pred ňou samou - môže jediný človek... Yiğit.

Akoby Nur (Amine Gülşe) vôbec nepoznal, akoby ju naozaj považoval za nejakú neodbytnú stíhačku, ktorá nepozná mieru, Yiğit (Tolgahan Sayışman) svoju exmanželku ani len nepustí k slovu a nazúrene ju opakovane vykáže zo svojej kancelárii, keď sa s ním pokúsi porozprávať o čomsi dôležitom. No aj tak sa jej podarí odovzdať mu papierik s posledným odkazom od jeho nebohého otca. Cahit (Tugay Mercan) je prekvapený, keď sa ho Nur spýta na fotku mladučkej dievčiny, ktorú nosí Yiğit vo vrecku, pretože o tom vôbec nevedel... Nazan (Yonca Cevher), ktorá zjavne stále ešte nepochopila, že v dome Kozanovcov je len hosťom, a nie paňou, sa neprestáva trápne navážať do Elmas (Tuğçe Kumral) a Hafize (Hülya Gülşen Irmak). No len čo sa vo dverách objaví Cahit, po vzore İclal (Şafak Pekdemir) predstiera súcitnú a chápavú. A hoci sa možno zdá, že jej to divadielko zhltol aj s navijakom, po toľkých spoločne prežitých rokoch ju už naozaj dokonale pozná. Yiğit má istú predstavu o tom, čo nájde na adrese, ktorú mu zanechal otec. Teda, koho. Lenže jeho predstava a realita... Sú dve rozdielne veci. A tak jeho prvé stretnutie s Yağmur (Gözde Mutluer) dopadne úplne inak, ako predpokladal. Nazan neujde, že Cahita rozladilo zoznámenie s jej pribrzdeným ctiteľom Fahrim, preto sa rozhodne toho neboráka využiť.

Keďže Nur cíti v kostiach, že ďalšie Yiğitovo stretnutie s temperamentnou Yağmur by sa mohlo skončiť podobne neslávne ako to prvé, požiada o pomoc Emina (Yağızkan Dikmen). Lenže situácia sa nečakane skomplikuje a zachrániť tú problémovú amazonku - predovšetkým pred ňou samou - môže jediný človek... Yiğit. No keď nového člena rodiny privedie domov a predstaví ho rodine, jej reakcie sú, ako to len slušne povedať, ehm... Zmiešané. Cahit sa nezmôže na slovo, rovnako ako İclal, hoci z úplne iného dôvodu. A Aytül (Ayşegül Günay) pochytí nenávistný amok! Priateľsky a ľudsky sa k Yağmur okrem Yiğita správa len ďalší vydedenec v tomto nešťastnom dome plnom pretvárky a intríg... Elmas.

Sekretárky vo firme Kozanovcov, ktoré už teraz nemôžu Nur vystáť, budú mať zjavne ďalší dôvod, prečo ju ohovárať na každom rohu -- atraktívneho podnikateľa Fatiha (Taner Rumeli)!

Sledujte v utorok, 8. decembra, o 22.15!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na