Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 109. a 110. epizóda

09. 12 2020 00:15 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 109. a 110. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 109. a 110. epizóda Foto: Global Agency

Nur šalie od strachu, že sa Yiğit dozvie o istom liste, ktorý kedysi, ešte ako dievčatko, poslala vtedy už dospelému Fatihovi!

Nielen všetky ohováračské xantipy idú prasknúť od zvedavosti, odkiaľ sa asi Nur (Amine Gülşe) pozná s Fatihom (Taner Rumeli), ktorý prišiel do firmy Kozanovcov dohodnúť detaily spolupráce s nemeckým partnerom. Aj Yiğit (Tolgahan Sayışman) je z toho úplne vedľa, vôbec sa nevie sústrediť. A keby pohľady mohli vraždiť... Yağmur (Gözde Mutluer) je na tom naozaj dosť zle, stále má vysoké horúčky a zimnicu. Čo presne jej je však ukáže až rozbor krvi, ktorú jej v rámci vyšetrenia odobral lekár Kozanovcov. Len aby už nebolo príliš neskoro, pretože nenávisťou skrz-naskrz presiaknutá Aytül (Ayşegül Günay) to úbohé dievča, čo sa len silou vôle drží na nohách, surovo vyštve z domu! Nečudo, že sotva pár krokov od bránky sa bezvládne zvezie k zemi... Našťastie ju však nájdu Emin (Yağızkan Dikmen) a Hafize (Hülya Gülşen Irmak). Obaja sú poriadne prekvapení – a ešte viac ufrflaný Tayyar (Ümit Yesin) -, keď im Elmas (Tuğçe Kumral) prezradí, že ich nepozvaným hosťom v bezvedomí je Cahitova (Tugay Mercan) a Yiğitova sestra! Keď sa prevalí, čo Aytül urobila, dôjde vo vile Kozanovcov k príšernej hádke medzi ňou a Yiğitom. K hádke, v ktorej arogantnej Aytül azda po prvý raz v živote nepomôžu žiadne hrozby, ani ultimáta.

Nur zaskočí, keď sa dozvie, že Fatih prišiel do Istanbulu tak trochu i kvôli nej – a ešte viac, keď spontánne navrhne, aby ho vzala k sebe domov a on mohol pozdraviť jej rodinu. Ako na potvoru však pred domom natrafia na práve odchádzajúceho Yiğita, ktorý si prišiel po Yağmur. Atmosféra okamžite čudne zhustne, dokonca akoby sa zároveň ochladilo o viac ako desať stupňov... İclal (Şafak Pekdemir) sa márne snaží zabrániť mame v teatrálnom odchode. Jej kamenné srdce obmäkčí až zúfalý nárek malého Merta (Poyraz Bayramoğlu). Nur šalie od strachu, že sa Yiğit dozvie o istom liste, ktorý kedysi, ešte ako dievčatko, poslala vtedy už dospelému Fatihovi!

Nur požiada Emina, aby zbytočne netrápil ani sám seba, ani svojich blízkych – aby s nimi ostal a konečne mohli byť rodinou, ktorou vždy chceli byť. A zdá sa, že jej slová padli na úrodnú pôdu...

Sledujte v stredu, 9. decembra, o 22.15!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na