Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 111. a 112. epizóda

10. 12 2020 00:10 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 111. a 112. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 111. a 112. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa príšerne doriadená Nazan preberie, Aytül zavolá Cahitovi a celú tú nechutnú záležitosť patrične nafúkne a prifarbí!

Nur (Amine Gülşe) je už viac-menej rozhodnutá povedať Yiğitovi (Tolgahan Sayışman) celú pravdu o tom, čo ju spája s Fatihom (Taner Rumeli), pretože vie, že ak sa ju dozvie neskôr od niekoho iného, opäť bude oheň na streche. No napokon v poslednej chvíli predsa len zaradí spiatočku... Elmas (Tuğçe Kumral) sa konečne splní to, o čom tak dlho iba snívala – dnes večer smie zaspať v Cahitovom (Tugay Mercan) náručí! Keď na druhý deň príde Hafize (Hülya Gülşen Irmak) pomôcť dcére v kuchyni, Elmas neudrží jazyk na uzde a prezradí jej, čo trápi Nur. Nanešťastie však dosť podstatnú časť ich rozhovoru – tú o Nurinom ľúbostnom liste Fatihovi - začuje akurát İclal (Şafak Pekdemir). Keď sa Nazan (Yonca Cevher) dozvie, že Elmas už sa presťahovala do Cahitovej izby, akoby jej zrazu úplne preplo – aby nenávidenú sokyňu kompromitovala, urobí niečo naozaj šialené! İclal si samozrejme nenechá ujsť príležitosť zasadiť Nur riadnu ranu pod pás, preto sa vyberie za Yiğitom a ešte zahorúca mu dosť hnusným spôsobom povie, čo mu Nur tak nerozumne zatajila. Nečudo, že otrasený Yiğit rýchlo nasadne do auta a v márnej snahe nezblázniť sa uháňa ako o život ktoviekam... Elmas je zúfalá. To, že jej neverí Aytül (Ayşegül Günay) nie je veľkým prekvapením, ale že zlomyseľné služobníctvo je ochotné klamať o jej vine, to už je prisilná káva.

Riskantné prenasledovanie Yiğita sa Nur vôbec nevyplatí. Nielenže len zázrakom nespôsobí vážnu dopravnú nehodu, ale ani keď sa jej konečne podarí porozprávať sa s exmanželom, presvedčiť ho nedokáže. Keď sa príšerne doriadená Nazan preberie v nemocnici, Aytül, ktorá zjavne pozná pravdu a je na jej strane, zavolá Cahitovi a celú tú nechutnú záležitosť patrične nafúkne a prifarbí! Yağmur (Gözde Mutluer) síce nemá to svedomie nechať zrútenú Elmas úplne samu, preto zavolá Emina (Yağızkan Dikmen), no sama má dosť vlastných problémov, z ktorých jeden už hodnú chvíľu nervózne stepuje pred bránou!

Nazanina nechutná intriga prinesie želané ovocie expresne rýchlo – dôverčivý dobrák Cahit ju privedie do vily a prenechá jej svoju spálňu. A nešťastnej Elmas zostanú len oči pre plač a trpká pachuť krivdy, porážky a poníženia v ústach...

Sledujte vo štvrtok, 10. decembra, o 22.15!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na