Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 113. a 114. epizóda

11. 12 2020 00:15 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 113. a 114. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 113. a 114. epizóda Foto: Global Agency

Nur sa pokúsi narastajúcu nervozitu otupiť alkoholom. Poriadne to však preženie a opije sa tak, že sa sotva udrží na nohách!

Yiğit (Tolgahan Sayışman) sa neúspešne snaží vytesniť z hlavy Nurine (Amine Gülşe) slová a myšlienky na ňu. Hnusoba İclal (Şafak Pekdemir) sa opäť raz pokúsi využiť jeho vnútornú rozorvanosť, aby si ho pripútala. A nebyť Fırata (Hakan Dinçkol), ktorý zjavne stále neprestal veriť v happyend po jej boku... Ktovie, zrejme by jej snaha bola konečne korunovaná úspechom! Aytül (Ayşegül Günay) sa ani zamak nepáči, že si Yiğit a Yağmur (Gözde Mutluer) zjavne začínajú rozumieť, preto s neskrývaným potešením na jej adresu opäť vychrlí trocha jedu a nasadí synovcovi do hlavy chrobáka. Aj keď Cahitovi (Tugay Mercan) neprestávajú vŕtať v hlave Elmasine (Tuğçe Kumral) slová, Nazan (Yonca Cevher) bezvýhradne verí. Pretože Elmas mala zrejme pravdu a on stále miluje svoju skazenú manželku... Yiğit detinsky pokúsi vyvliecť z večierka s nemeckými partnermi, no má smolu, Cahit ho zastúpiť nemôže a nechce, preto voľky-nevoľky musí ísť. Spontánne sa teda rozhodne vziať so sebou Fırata a İclal, ktorá si od dnešného večera veľa sľubuje. Na jej veľkú zlosť jej však plány skríži malý Mert (Poyraz Bayramoğlu). Nur sa vo Fatihovej (Taner Rumeli) spoločnosti cíti nesvoja, a rozhodne nielen kvôli Yiğitovi. Nevie, kam s rukami, nevie, o čom sa s ním rozprávať... Akoby niekde hlboko v srdci stále ešte bola tým po prvý raz zaláskovaným dievčatkom.

Nur si urobí hanbu, keď sa počas večierka svoju narastajúcu nervozitu a neistotu pokúsi otupiť alkoholom. Poriadne to totiž preženie a opije sa tak, že sa sotva udrží na nohách! Ak si Nazan myslela, že tou sprostou intrigou sa Elmas konečne zbaví, sekla sa. Pretože hoci sa o ňu Cahit dojímavo stará, nedokáže prestať myslieť na matku svojho dieťaťa... Yiğit začuje, ako sekretárky s chuťou ohovárajú vyvádzajúcu opitú Nur, rozhodne sa ju ochrániť pred ďalším strápnením a odviezť ju domov. Keď Aytül a Nazan kruto ponížia Hafize (Hülya Gülşen Irmak), keď sa príde porozprávať s Cahitom o Elmas, nešťastnú ženu zradí srdce!

Trojkoalícia intrigánskych bosoriek sa začína pomaly, ale isto rozpadať – kvôli İclal, ktorá mamu a švagrinú viní z toho, že sa jej Yiğit opäť vzďaľuje a že všetok svoj čas trávi s Nur a jej rodinou. Keď sa to tak vezme, vlastne sa nemýli...

Sledujte v pondelok, 14. decembra, o 22.20!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na