Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 115. a 116. epizóda

15. 12 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 115. a 116. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 115. a 116. epizóda Foto: Global Agency

Nur sa od Yağmur dozvie, čo sa v deň smrti jej tety udialo u Kozanovcov. Pochytí ju spravodlivý hnev – a nechá sa ním uniesť!

Žialiacemu Eminovi (Yağızkan Dikmen) sa obracia žalúdok z toho, ako všetci klamú sami seba predstieraním, že Cahit (Tugay Mercan) je Elmasin (Tuğçe Kumral) manžel. On sám má vo veci jasno – to kvôli Cahitovi je jeho milovaná mama Hafize (Hülya Gülşen Irmak) mŕtva! A preto sestrinho milého v hneve vyženie z domu... Yiğit (Tolgahan Sayışman) a Nur (Amine Gülşe) si k sebe pomaličky opäť nachádzajú cestu. Nazan (Yonca Cevher) tŕpne, že Cahita definitívne stratí, keď sa dozvie pravdu o smrti Hafize. V talóne však má záložný plán, ktorý jej pomáha zrealizovať Aytül (Ayşegül Günay)... Sekretárky vo firme Kozanovcov sú si isté, že İclal (Şafak Pekdemir) skôr či neskôr jednu z nich požiada, aby jej donášala na nenávidenú Nur, a možno i niečo horšie. Nemýlia sa. Fatih (Taner Rumeli) sa veľmi snaží byť trúchliacim priateľom oporou. A obzvlášť Nur, na ktorej mu evidentne veľmi záleží. Keď Yiğit prichytí İclal so svojou asistentkou, hneď vie, odkiaľ vietor fúka. Lenže intrigánka İclal dobre vie, ako jeho pozornosť obrátiť iným smerom... Nuriným. Keď o niečo Yiğit, naočkovaný İclalinou rétorikou, zneváži Nurin prínos pre chod spoločnosti, je toho na ňu priveľa, a tak v afekte podá okamžitú výpoveď! Vo firme však má ochrancu, ktorý ju nenechá odísť za žiadnu cenu...

Hoci Fırata (Hakan Dinçkol) zaskočí, že s ním chce İclal spolupracovať na zatiaľ v podstate ešte neexistujúcej kolekcii svojich šperkov, za týchto okolností by ho zrejme žiadna správa nemohla potešiť viac. Kto by si pomyslel, že tie správne slová útechy pre nešťastného Emina nájsť akurát Yağmur (Gözde Mutluer)...? Tayyar (Ümit Yesin) zjavne predsa len nie je až taký bezcitný sviniar, ako si všetci myslia. Nazrieť do svojho hriešneho srdca, sužovaného dosiaľ nepoznaným žiaľom, však zatiaľ dovolí iba jedinému človeku – svojej mame Dudu (Ferda İşil). Nur sa od Yağmur dozvie, čo sa v deň smrti jej tety udialo u Kozanovcov. Pochytí ju spravodlivý hnev – a nechá sa ním uniesť!

Keďže Yiğit si namiesto súcitných slov dosť nerozumne opäť zvolí konfrontáciu, ani sa nemôže čudovať, že ranená Nur dá v tento nešťastný večer prednosť svojej rodine a spoločnosti iného, láskavejšieho muža... Fatiha.

Sledujte v utorok, 15. decembra, o 22.20!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na