Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 119. a 120. epizóda

17. 12 2020 00:15 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 119. a 120. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 119. a 120. epizóda Foto: Global Agency

V návale ochromujúcej žiarlivosti İclal požiada Fırata, aby ju nenávidenej sokyne raz a navždy zbavil. Aby Nur zabil!

Hoci sa Cahit (Tugay Mercan) veľmi získa opäť si získať Elmas (Tuğçe Kumral), ona už vie, čo si on zatiaľ nie je pripravený priznať – že nikdy nebudú rodinou, aj keď spolu budú mať dieťa... Nur (Amine Gülşe) a Yiğit (Tolgahan Sayışman) si skôr ako Yağmur (Gözde Mutluer) a Emin (Yağızkan Dikmen) uvedomia, že to medzi tými dvoma bláznami na detských hojdačkách celkom sľubne iskrí! Keď si sa Aytül (Ayşegül Günay) drzo vypočuje súkromný rozhovor medzi Cahitom a Yiğitom, uvedomí si, že jej novej chránenke Nazan (Yonca Cevher) nebezpečne tečie do topánok. Tak ju to vykoľají, že si nedokáže odpustiť dosť úbohú poznámku na Yiğitovu adresu... Poznámku o jeho milenke - aby pochopil, že pozná jeho tajomstvo! Hoci je Nur šťastná, že sú s Yiğitom opäť spolu, je pre je veľmi ťažké stále mu tajiť nechutnú pravdu o İclal (Şafak Pekdemir) a jej zrade. Bola by rada, keby jej milému konečne spadli z očí klapky a spoznal ju v celej jej skazenosti! Yağmur pokračuje v kradnutí drobných cenností z domu Kozanovcov – a cíti sa preto stále horšie a horšie. Pozvánka na prezentáciu İclalinej premiérovej kolekcie šperkov mnohých prekvapí, niektorých rozladí, no jedného človeka naozaj hlboko urazí... Aytül.

Elmas sa po krátkom váhaní rozhodne predsa len dať Cahitovi šancu. A tak keď doma osamie, narýchlo si zbalí pár vecí a presťahuje sa k nemu do domu Kozanovcov. Ďalší záchvat nebezpečnej hysterickej paranoje po rozhovore s Nur strhne už asi aj tú poslednú morálnu hranicu v İclalinej čoraz temnejšej duši... Preto v návale ochromujúcej žiarlivosti požiada Fırata (Hakan Dinçkol), aby ju nenávidenej sokyne raz a navždy zbavil. Aby Nur zabil! A ten slepo zamilovaný nešťastník sa o to skutočne pokúsi...

Hoci má jej kolekcia úspech, İclal si svoj triumf nedokáže patrične vychutnať. Celý večer je ako na tŕní. A keď sa aspoň ako-tak upokojí a chce si so zadosťučinením pripiť na nový život, čaká ju šok, z ktorého sa len tak nespamätá!

Sledujte vo štvrtok, 17. decembra, o 22.15!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na