Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 127. a 128. epizóda

14. 01 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 127. a 128. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 127. a 128. epizóda Foto: Global Agency

Napriek závanu akejsi prekvapivej solidarity sa stretnutie İclal a Nur skončí presne tak isto, ako všetky ostatné predtým... Hádkou!

Aj keď sú už İclal (Şafak Pekdemir) a Nur (Amine Gülşe) konečne v bezpečí so svojimi blízkymi, to, čo prežili, ich neprestáva mučiť a prenasledovať. Obzvlášť Yiğitova (Tolgahan Sayışman) nerozhodnosť v otázke, ktorú z nich si vyberie... Až keď sa do seba Fırat (Hakan Dinçkol) a Yiğit pustia ako zúriví psi, pochopia šokovaní Aytül (Ayşegül Günay) s Cahitom (Tugay Mercan), aká bola tá hrozná situácia naozaj vážna. A obaja majú na konci ich agresívnej konfrontácie v tvári úplne rovnaký výraz ako Fırat – ani oni totiž nepochybujú o tom, že by si vybral Nur, hoci on v tom zjavne stále ešte nemá úplne jasno. Emin (Yağızkan Dikmen) a Yağmur (Gözde Mutluer) sa úplne zbytočne posekajú v naivnej snahe jeden druhého - no najmä samých seba - presvedčiť, že to, čo medzi nimi je... Vlastne vôbec nič nie je. Aytül je rozhodnutá konečne definitívne vyštvať Fırata z domu. No či za týchto okolností rovnaký postoj stále zastáva aj İclal už až také jasné nie je. Ani Fatih (Taner Rumeli), ani Yiğit nie sú dvakrát nadšení, že pre dobro a bezpečie všetkých musia naďalej spolupracovať a o väčšine vecí takticky mlčať. Keď si Aytül uvedomí, prečo asi s ňou už İclal tak slepo nesúhlasí vo všetkom, čo sa týka Fırata, nemá ďaleko k šialenstvu. Cahit stále nevie, čo si má myslieť o tom, čo urobila Nazan (Yonca Cevher) a či skutočne verí, že ich malá Nazlı dá dokopy.

Ťažko povedať, čo Elmas (Tuğçe Kumral) vykoľají viac – to, že prichytí Fırata a İclal v dosť jednoznačne vyzerajúcej situácii, alebo to, že jej sesternica Nur o nich už zjavne nejaký ten piatok vie? Zdá sa, že spoločne prežité utrpenie zanechalo na İclal a Nur stopy. Tak napríklad İclal už viac nechce kŕmiť malého Merta (Poyraz Bayramoğlu) rozprávkami o „zlej čarodejnici Nur“ – a Nur sa zase rozhodne İclal varovať, že sa môže dostať do obrovských problémov, ak praskne, čo ju spája s Fıratom, čo reálne naozaj hrozí. Asi neprekvapí, že napriek nečakanému závanu akejsi prekvapivej solidarity sa ich stretnutie napokon skončí presne tak isto, ako všetky ostatné predtým... Hádkou!

Yiğita nepredstaviteľne škrie predstava, že by Fıratove city k jeho exmanželke mohli byť hlbšie, preto sa rozhodne bratranca na rovinu opýtať. A hoci zjavne tuší odpoveď, keď si ju skutočne vypočuje, zareaguje ako šialenec...

Sledujte vo štvrtok, 14. januára, o 22.20!

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na