Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 129. a 130. epizóda

15. 01 2021 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 129. a 130. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 129. a 130. epizóda Foto: Global Agency

Nazan neprestáva kruto psychicky týrať Elmas, pretože si je istá, že Cahit aj tak uverí jej. A nanešťastie má pravdu...

Po tom, čo sa Yiğit (Tolgahan Sayışman) dozvedel o Fıratových (Hakan Dinçkol) citoch k İclal (Şafak Pekdemir) sa správa úplne nepochopiteľne - ako zmyslov zbavený žiarlivec! Všetky bratrancove veci nechá okamžite vyhodiť z vily, pretože „toho sviniara“ už nikdy v živote nechce vidieť, a v návale nekontrolovanej zlosti rozláme i biliardové tága v oddychovej miestnosti. No kým jeho nečakane prudká reakcia riadne zaskočí Nur (Amine Gülşe), Elmas (Tuğçe Kumral) aj Cahita (Tugay Mercan), pre İclal to znamená dobré správy. Uvedomí si to však až vďaka Nazan (Yonca Cevher), ktorá jej s neskrývaným potešením otvorí oči! To, čoho bola dnes svedkom, sa Nur veľmi dotklo. Nevie sa s tým vyrovnať, preto to podráždenému Yiğitovi poriadne osladí, keď na seba opäť narazia. No po tejto hádke sa neuľaví ani jemu, ani jej. Žiaľ, práve naopak... Hoci Emin (Yağızkan Dikmen) si zjavne stále neuvedomuje, čo to vlastne je medzi ním a Yağmur (Gözde Mutluer), no každý, kto ich spolu vidí, hneď vie, kam ten ich zábavný slovný pingpong smeruje. Dokonca aj šofér Kozanovcov. Pravda je zjavne to posledné, čo totálne vytočeného Yiğita zaujíma. Po tom, čo sa opäť úplne zbytočne povadil s Nur, totiž vypení aj na Fatiha (Taner Rumeli), a to nielen kvôli jeho názorom na to, čo možno je - a aj nie je - medzi Fıratom a İclal!

Nielen Elmas, Tayyar (Ümit Yesin) a stará mama Dudu (Ferda İşil) si robia starosti o smutnú Nur, ale i Fatih, ktorý ich príde večer navštíviť. A preto, ako správny priateľ, si vypočuje, čo ťaží jej srdce – presnejšie tú časť príbehu, ktorú mu môže prezradiť -, a bez zbytočného okolkovania jej úprimne prehovorí do duše. Zamilovaný Fırat neprestáva chrániť İclal ani po tom, čo sa z neho v podstate z večera do rána stal bezdomovec, preto Cahitovi nahovorí kopu bludov. A on nielen uverí, ale, ako sa dalo očakávať, ešte zahorúca ich posunie ďalej svojmu bratovi... Nazan neprestáva kruto psychicky týrať Elmas, pretože si je istá, že Cahit aj tak uverí jej. A nanešťastie má pravdu...

Sotva si Emin a Yağmur po prvý raz uvedomia, že si nie sú ľahostajní, objaví sa jej násilnícky expriateľ Sedat a Emina zákerne napadne! Nur urobí fatálnu chybu, keď sa rozhodne naďalej chrániť İclal a Fırata. Na rozdiel od nej totiž İclal nemá žiadne zábrany a urobí všetko, aby konečne dostala, čo chce.

Sledujte v pondelok, 18. januára, o 22.25!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na