Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 131. a 132. epizóda

19. 01 2021 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 131. a 132. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 131. a 132. epizóda Foto: Global Agency

Keď Nur položartom-polovážne pritlačí na Fatiha, aby jej povedal, ktorú ženu má v srdci, dočká sa vyznania, po ktorom úplne stratí reč!

İclal (Şafak Pekdemir) a Nur (Amine Gülşe) sa opäť stretnú, aby sa porozprávali o tom, čo sa stalo. No kým Nur to myslí dobre a chce İclal varovať, aby sa nedostala do ešte väčších problémov, tej diablici ide o jediné – poznámkami o Yiğitovej (Tolgahan Sayışman) žiarlivosti svoju sokyňu poriadne rozhodiť. A podarí sa jej to bez väčšej námahy! Aytül (Ayşegül Günay) naservíruje stále značne vykoľajenému Yiğitovi slušnú znôšku lží a poloprávd o nehanebnom Fıratovi (Hakan Dinçkol) a nevinnej, nič netušiacej İclal. V nádeji, že im uverí, pretože skrátka chce uveriť. A nanešťastie sa nemýli. Nur sa škaredo vypomstí, že sa nechá vyprovokovať İclal a konfrontuje Yiğita s jej tvrdeniami. Tomu totiž prasknú nervy a zlostne jej vmetie do tváre presne to, čo z jeho úst nikdy nechcela počuť... Že sa ide zblázniť z toho, ako na İclal žiarli! Pohľad na uplakanú Nur trhá Fatihovi (Taner Rumeli) srdce. Nechápe, ako ju môže Yiğit tak trápiť - a ani prečo mu to ona zas a znova dovolí. A keďže rovnakú otázku si čoraz častejšie kladie i Nur, prijme Fatihovo pozvanie na večeru. Takže keď sa u nej neskôr s rovnakým zámerom zastaví Yiğit... Čaká jeho ego riadne studená sprcha!

Nur konečne pochopí, že sa nie nadarmo vraví „Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie.“ Keď totiž položartom-polovážne na Fatiha pritlačí, aby jej povedal, ktorú ženu má v srdci, dočká sa vyznania, po ktorom úplne stratí reč! Zdesený výraz z jej krásnej tváre začne pomaličky miznúť až po tom, keď Fatih pohotovo všetko obráti na žart. Krátko po večeri by sa atmosféra vo vile Kozanovcov dala krájať, a to nielen vinou žabomyších vojen Nazan (Yonca Cevher) a Elmas (Tuğçe Kumral). V Yiğitovom vnútri to po celý večer boľavo vrie, doslova šalie od žiarlivosti. Tentoraz na Nur. Elmas je na pokraji nervového zrútenia, keď zistí, čo pred nimi Emin (Yağızkan Dikmen) skrýva...

Zdá sa, že sekretárky vo firme Kozanovcov sú pracovne zúfalo nevyťažené. Inak si totiž len ťažko vysvetliť, že majú stále dosť času na to, aby za každým rohom ohovárali nenávidenú Nur – či už v súvislosti s Yiğitom, alebo Fatihom!

Sledujte v utorok, 19. januára, o 22.20!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na