Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 133. a 134. epizóda

20. 01 2021 00:20 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 133. a 134. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 133. a 134. epizóda Foto: Global Agency

Yiğit nepredstaviteľne zúri, keď sa dozvie o Nuriných problémoch. Najviac ho však vytočí, že sa o ne podelila s Fatihom, a nie s ním!

Yiğit (Tolgahan Sayışman) je taký zaslepený žiarlivosťou na Fatiha (Taner Rumeli), že vôbec nepočúva jeho varovania ohľadom jeho úhlavného nepriateľa Rıdvana (Murat Prosçiler). Elmas (Tuğçe Kumral) je taká rozčúlená tým, čo práve ako z chlpatej deky vytiahla z Emina (Yağızkan Dikmen), že sa do vily Kozanovcov vrúti ako ničivý meteorit pripravený zvalcovať všetko, čo sa jej postaví do cesty. No Yağmur (Gözde Mutluer) doma nenájde, a tak požiada o pomoc Cahita (Tugay Mercan). Nur (Amine Gülşe) je nešťastná zo svojich nebezpečne narastajúcich dlhov. A keďže z hrdosti odmietla Fatihovu pomoc a ani za svet nechce, aby sa o jej ťažkostiach dozvedel Yiğit, akosi jej začínajú dochádzať možnosti. Vlastne, má len jednu... Vrátiť sa k modelingu! Keď sa Cahit pokúsi zbabelo vyvliecť z rozhovoru s Yağmur, podráždená Elmas vymení pomyselné rukavičky za boxerské rukavice a zlostne mu šplechne do tváre, že je trápne, ako sa sestre, hoci už nejaký ten piatok bývajú pod jednou strechou, vyhýba ako čert krížu. Nečudo, že jeho prvý rozhovor s Yağmur dopadne dosť neslávne... Aytül (Ayşegül Günay) poverí služobníctvo, aby Yağmurine veci hodili do smetí a naplnili jej skrine drahými dizajnérskymi kúskami. Len preto, lebo vie, ako tým mladú rebelku nahnevá! Nur požiada Fatiha o malú láskavosť – aby sa pro forma stal jej manažérom.

Sekretárky vo firme Kozanovcov, ktorým je Nur neustále tŕňom v oku, tentoraz na jej adresu hromžia tak nahlas, že ich začuje aj Yiğit. Nasadia mu do hlavy riadneho chrobáka, preto sa rozhodne sledovať ju i Fatiha, ktorý z práce odišiel zarovno s ňou... Yağmur pomôže Cahitovi vlákať Sedata do pasce, aby ho mohla polícia zatknúť a posadiť za mreže – hoci vie, že si tým sama poriadne zavarí. Yiğit nepredstaviteľne zúri, keď sa dozvie o Nuriných problémoch. No viac než to, ako sa ich rozhodla riešiť, ho vytočí to, že sa o ne podelila s Fatihom, a nie s ním! Od Emina sa síce Cahit žiadnej vďaky nedočká, no Elmas mu to vynahradí. Obom však zamrzne úsmev na tvári, keď sa domov vráti usedavo plačúca Nur...

Myšlienka, že by jej šperky mali na aukcii predvádzať živé modelky, İclal (Şafak Pekdemir) vôbec nenadchne. Ešte viac ju však rozladí, že všetky ďalšie otázky organizátoriek sa krútia okolo Nur!

Sledujte v stredu, 20. januára, o 22.20!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na