Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 135. a 136. epizóda

21. 01 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 135. a 136. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 135. a 136. epizóda Foto: Global Agency

Aytül do svojho ťaženia proti Yağmur zatiahne i niekoho, kto jej život u Kozanovcov môže zmeniť na ešte neznesiteľnejšie peklo... Yaren.

Cahit (Tugay Mercan) by si rád vychutnal svojich päť minút slávy za pomoc Yağmur (Gözde Mutluer), no má smolu. Yiğit (Tolgahan Sayışman) má totiž plnú hlavu Nur (Amine Gülşe) – a zúrivému hnevu pre jej rozhodnutie vrátiť sa k modelingu, kvôli ktorému ich ako-tak znovu zlepený vzťah opäť prechádza vážnou krízou. Teda, presnejšie, kvôli jeho neochote a neschopnosti toto rozhodnutie pochopiť a akceptovať. Žiaľ, İclaliným (Şafak Pekdemir) zákerným plánom rozoštvať pohnevaných zaľúbencov nadobro príde táto situácia náramne vhod... Nazan (Yonca Cevher) skrsne v hlave nový nechutný nápad, ako sa zbaviť nenávidenej Elmas (Tuğçe Kumral). Rozhodne sa proti nej nahuckať nevinnú Nazlı! Keď u Kozanovcov počas večere zazvoní polícia a odvedie Yağmur na výsluch, ťažko by ste v meste našli šťastnejšiu a spokojnejšiu osobu ako Aytül (Ayşegül Günay). Kým sa Yiğit, Cahit a Emin (Yağızkan Dikmen) ponáhľajú na políciu zistiť, čo je vo veci, večera v susednom dome sa zásluhou totálne vykoľajenej kuchárky Nur zmení na menšie kulinárske Waterloo, na ktoré Tayyar (Ümit Yesin), stará mama Dudu (Ferda İşil) a Fatih (Taner Rumeli) určite tak skoro nezabudnú!

Ukáže sa, že hoci s ňou pod jednou strechou žije viac ako dosť „dôstojných“ nasledovníčok, nekorunovanou kráľovnou intrigánok naďalej zostáva krutá Aytül. Tá totiž do svojho osobného ťaženia proti nešťastnej Yağmur zatiahne i niekoho, kto síce o jej existencii dosiaľ nemal ani len tušenia, no zároveň jej život v dome Kozanovcov môže zmeniť na ešte neznesiteľnejšie peklo... Yaren (Ege Kökenli). Namiesto zmierenia, v ktoré naivne dúfala, sa nešťastná Nur dočká od Yiğita boľavej podpásovky, ktorá ani nemôže prísť v horší čas – chrapúnsky ju totiž vyhodí z práce pod falošnou zámienkou porušenia firemnej politiky.

Po Nurinom smutnom odchode z firmy Kozanovcov dôjde priamo pred bránami spoločnosti k mimoriadne dramatickej udalosti – neznámi útočníci spustia paľbu na dvojicu hádajúcich sa mužov - na Yiğita a Fatiha. Emin a Yağmur konečne pochopia, čo sa medzi nimi deje...

Sledujte vo štvrtok, 21. januára, o 22.25!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na