Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 143. a 144. epizóda

28. 01 2021 00:30 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 143. a 144. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 143. a 144. epizóda Foto: Global Agency

Nanešťastie, bombu o ich príbuzenskom vzťahu s Yağmur pred nič netušiacou Yaren kruto odpáli tá najmenej vhodná osoba... Aytül.

Yiğit (Tolgahan Sayışman) je poriadne prekvapený, keď zistí, že sa mýlil, pretože domnelý Fatihov (Taner Rumeli) brat je v skutočnosti sestra! Po menšom faux pas pri zoznámení sa spolu s Nur (Amine Gülşe) usadia Fikret (Zeynep Köse) v obývačke, no kým sa pri tej klebetnici vôbec dostanú k slovu, aby vysvetlili, čo ich k nej priviedlo, zrejme to ešte chvíľu potrvá... Nazan (Yonca Cevher) je nadšená, že si Cahit (Tugay Mercan) v poslednej chvíli rozmyslel rozvod a rozhodol sa, že ona bude matkou jeho nenarodenému synovi a pomôže mu ho vychovať. Všetky jej nechutné intrigy proti Elmas (Tuğçe Kumral), ktorej sa obaja rozhodnú i naďalej sprosto klamať, zjavne splnili svoj účel! Yaren (Ege Kökenli) síce pripadá zvláštne, že v novom dome svojej rodiny vidí novú tvár, no kto je Yağmur (Gözde Mutluer) zatiaľ ešte nevie. Ani Aytül (Ayşegül Günay), ani İclal (Şafak Pekdemir) sa totiž z pochopiteľných dôvodov nemajú k tomu, aby jej povedali pravdu. Emina (Yağızkan Dikmen) obleje najprv ľadový pot a vzápätí horúčava, keď mu viditeľne rozrušená Yağmur zvestuje správu o návrate jeho prvej lásky. Od momentu, čo padne Fatihovo meno, je Fikret ako vymenená – odrazu je akási skúpejšia na slovo, čudne strojená... Ba až nepriateľská. A tým dvom, žiaľ, nenapadne nič lepšie, ako vziať ju so sebou do Istanbulu!

Hoci Cahitovi svätosväte sľúbila, že udrží ich tajomstvo, Nazan už pri prvej príležitosti vyzvoní svojim spojenkyniam Aytül a İclal všetko o svojom životnom úspechu. Yağmur sa cíti stále viac a viac nesvoja. Nevie, prečo sa Emin celý večer správa tak čudne a poriadne ju znervózňuje strach z toho, ako asi budú vychádzať s Yaren. Nanešťastie, bombu o ich príbuzenskom vzťahu pred nič netušiacou Yaren počas večere maximálne necitlivo, ba až kruto odpáli tá najmenej vhodná osoba... Aytül. Nečudo, že reakcia novopečenej staršej sestry je hysterická, zúrivá a skrz-naskrz odmietavá. Atmosféra v susednom dome nie je ani o chlp príjemnejšia. Po Fatihovom dramatickom odchode sa všetci cítia krajne nepríjemne, až napokon s Fikret ostane pri stole len Nur...

Zdrvená Yağmur zúfalo potrebuje Eminovu podporu a útechu, no ten už dnes večer hrá rytiera v lesklej zbroji pre inú – pre jej sestru. Zjavne predsa len nemá vo svojich citoch až tak jasno, ako dúfal.

Sledujte vo štvrtok, 28. januára, o 22.25!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na