Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 145. a 146. epizóda

29. 01 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 145. a 146. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 145. a 146. epizóda Foto: Global Agency

Fikret chce Nur zraniť tam, kde ju to bude bolieť najviac, a preto İclal ponúkne, že jej pomôže zbaviť sa nenávidenej sokyne raz a navždy!

Zdá sa, že pomerne neškodne vyzerajúca Fikret (Zeynep Köse) je v skutočnosti prefíkaná potvora! Žiadna čo i len trochu vyrovnaná mladá žena zo seba predsa pred úplne cudzími ľuďmi nepotrebuje súkať jednu lož za druhou, ako to ona, ktovieprečo, robí pred Yiğitom (Tolgahan Sayışman)... Elmas (Tuğçe Kumral) ani len netuší, že kým sa veľmi teší zo svojho domnelého víťazstva, skutočnou víťazkou v tomto nerovnom boji je a vždy aj bola Nazan (Yonca Cevher). Nešťastný Fatih (Taner Rumeli) v hneve prezradí Nur (Amine Gülşe), čo si chcel nechať navždy len pre seba – šokujúci boľavý dôvod, prečo o zmierenie so svojou sebeckou sestrou naozaj nestojí. Yağmur (Gözde Mutluer) ešte spí, keď sa Emin (Yağızkan Dikmen) nenápadne vytratí, aby mohol odviezť Yaren (Ege Kökenli) jej veci. Elmas sa vôbec nepáči, že jej brat niečo také dôležité pred svojou novou priateľkou tají, zaváňa to totiž riadnymi problémami. Obzvlášť, no nielen preto, že Yağmur a Yaren sú sestry. Yiğit sa správa veľmi nezodpovedne a hlúpo, keď Fikret, ktorú vlastne vôbec nepozná, vyzradí zbytočne veľa vecí zo svojho a Nurinho života – rovnako ako Nur predošlý večer. Emin sa dosť nešikovne pokúsi porozprávať s Yaren o Yağmur, no ju citové výlevy „nejakého bezvýznamného šoféra“ vôbec nezaujímajú. No len do chvíle, keď ho krátko nato uvidí účinkovať v televíznej reklame...

İclal (Şafak Pekdemir) konečne zistí, kto je tá neznáma červenovlasá žena, s ktorou ráno videla Yiğita. Niežeby po nej musela nejako intenzívne pátrať, to ani omylom. Fikret ju totiž sama vyhľadá – aby Nur vlastným skazeným spôsobom oplatila láskavosť, o ktorú sa jej neprosila. Čo v preklade znamená asi toľko, aby ju zranila tam, kde ju to bude bolieť najviac, a preto İclal ponúkne, že jej pomôže zbaviť sa nenávidenej sokyne raz a navždy! Radosť a dojatie, že Yiğit len pre nich dvoch kúpil nový dom, Nur rýchlo prejde, keď zistí, že mu Fikret naznačila čosi také absurdné, ako že malého Merta (Poyraz Bayramoğlu) vníma ako prekážku. Aytül (Ayşegül Günay) presvedčí Yaren, aby sa vrátila domov.

Potvora Fikret pokračuje vo svojej špinavej hre. Tentoraz pár šikovne prifarbených lží naservíruje Nur. Krutá Aytül prekročí ďalšiu hranicu surovosti, keď všetky Yağmurine veci nechá presťahovať k služobníctvu a do jej izby drzo nasťahuje Yaren!

Sledujte v pondelok, 1. februára, o 22.25!

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na