Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 147. a 148. epizóda

02. 02 2021 00:15 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 147. a 148. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 147. a 148. epizóda Foto: Global Agency

Vykoľajená Yağmur si nevšimne, ako Emin zamrzne, keď ho pred Yaren, s ktorou sa jej milý práve rozpráva, nazve svojím priateľom.

Yiğit (Tolgahan Sayışman) džentlmensky ponúkne Fikret (Zeynep Köse) odvoz do firmy Kozanovcov, aby sa mohla porozprávať s Fatihom (Taner Rumeli). Ktovie, či by bol rovnako galantný, aj keby vedel, aká zákerná je v skutočnosti táto navonok veľmi úprimne a srdečne pôsobiaca osôbka a že každá jej zdanlivo nevinná poznámka či neúmyselný bonmot majú veľmi jasne stanovený hnusný cieľ... Očierniť Nur (Amine Gülşe). Emin (Yağızkan Dikmen) si tvrdohlavo odmieta priznať, že návrat Yaren (Ege Kökenli) predstavuje reálnu hrozbu pre jeho vzťah s Yağmur (Gözde Mutluer). İclal (Şafak Pekdemir) zúri, že kým Nazan (Yonca Cevher) už má svoje špinavé víťazstvo na dosah, ju stíha jeden neúspech za druhým. Uvedomí si, že vlastne nemá čo stratiť, ak dá Fikret šancu splniť, čo jej nasľubovala. Cahit (Tugay Mercan) sa počas večere márne snaží prelomiť ľady medzi Yağmur a Yaren, sám nemá šancu. S pomocou stríg İclal, Nazan a Aytül (Ayşegül Günay) rozhodne rátať nemôže a Yiğit... Ten, žiaľ, nezmyselne zachraňuje sestru niekoho iného, namiesto svojich vlastných. Hoci Nur na chvíľu zneistie, keď sa od Elmas (Tuğçe Kumral) dozvie, že Fikret videla baviť sa s İclal, tej potvore sa poľahky podarí presvedčiť ju, že je pomaly stelesnená nevinnosť!

Protivná Fikret síce stále nenápadne ťahá informácie z Yiğita i z Nur, no keď sa situácia obráti a Nur sa s ňou chce porozprávať o dôvode jej sporu s bratom, stratí nervy a na malú chvíľu ukáže svoju pravú, škaredú tvár... Tvár veľmi, veľmi nebezpečnej hysterky. Yağmur temer z nôh spadne, keď v televízii uvidí reklamu s Eminom. Ten sa jej totiž o tom akosi „pozabudol“ zmieniť. Tak sa jej to dotkne, že keď mu začne čistiť žalúdok, ani si nevšimne, ako Emin zamrzne, keď ho pred Yaren, s ktorou sa jej milý práve rozpráva, nazve svojím priateľom. A keď z neho neskôr vylezie, že bude hrať v akomsi seriáli, tak jej tým vyrazí dych, že jej opäť ujde niečo dôležité... Že jej Emin v skutočnosti chcel povedať niečo oveľa závažnejšie.

Yiğit sa trápi, že v tom zhone úplne zabudol na narodeniny malého Merta (Poyraz Bayramoğlu), čo sa mu ešte nikdy predtým nestalo. Aj Nur je smutná, spomenie si totiž, že ich nenarodené bábätko by už malo rok. A v tomto rozpoložení je, žiaľ, pre diablicu Fikret až príliš ľahkou obeťou...

Sledujte v utorok, 2. februára, o 22.25!

 

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na