Nikdy ťa neopustím cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nikdy ťa neopustím: 151. a 152. epizóda

04. 02 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Nikdy ťa neopustím: 151. a 152. epizóda
Nikdy ťa neopustím: 151. a 152. epizóda Foto: Global Agency

Hoci İclal poriadne naštve, keď jej Fırat zavolá, rýchlo opäť vychladne a... Dokonca si s ním dohodne stretnutie!

Yağmur (Gözde Mutluer) vždy bola veľmi priama, preto Eminovi (Yağızkan Dikmen) na rovinu povie, že ju škrie, že v posledných dňoch trávi oveľa viac času s sestrou Yaren (Ege Kökenli) ako s ňou. Na sestru síce nežiarli, no to je asi len otázkou času. Potvora Yaren jej to totiž ešte poriadne osladí. A zjavne schválne! Yiğit (Tolgahan Sayışman) je zmätený, ako už dávno nie. Márne si láme hlavu, stále nevie, ktorej zo svojich exmanželiek má tentoraz veriť - či Nur (Amine Gülşe), alebo İclal (Şafak Pekdemir)? Zdá sa, že intrigánku Fikret (Zeynep Köse) tak skoro nikto neodhalí. Alebo aspoň Nur určite nie, hoci to, čo si k nej drzá Fikret dovoľuje, už naozaj prekračuje všetky medze. Lenže v porovnaní s ďalšou prefíkanou manipulátorkou zo susedstva vyznieva aj Fikret ako trápna amatérka. Yaren sa totiž z čistej zloby rozhodne sabotovať prvý spoločne strávený deň Yağmur a Emina po dlhom čase. A jej herecký výkon je hoden Oscara! Keď sa Fatih (Taner Rumeli) dozvie, kto sa tak nechutne zahráva s Nur a Yiğitom, veľmi sa nahnevá. Tak veľmi, že by svojej nepodarenej sestre najradšej vykrútil krk! No aj keď by si zaslúžila, aby jej pred tými dvoma naivnými bláznami strhol masku a ukázal jej odpornú pravú tvár, je džentlmen, a tak si radšej zvolí konfrontáciu medzi štyrmi očami.

Aby sa Yiğit a Nur neustále nehádali o tom, či s nimi İclal rozohrala ďalšiu špinavú hru alebo nie, rozhodnú sa už viac téme „narodeninová oslava“ nevenovať, kým im Fatih nepovie, čo zistil. Fikret vytuší, že jej brat má pre Nur slabosť. Len vďaka tejto náklonnosti nemusí hneď zmiznúť z Istanbulu a získa ďalšie dva dni k dobru – dva dni na to, aby dokončila svoj diabolský plán! Hoci İclal poriadne naštve, keď jej Fırat (Hakan Dinçkol) zavolá, kvôli čomu sa opäť poháda s Aytül (Ayşegül Günay), no rýchlo opäť vychladne a... Dokonca si s ním dohodne stretnutie! Yağmur má Elmas (Tuğçe Kumral) veľmi rada, preto ju trápi, čo Cahit (Tugay Mercan) a Nazan (Yonca Cevher) robia poza jej chrbát.

Prílišné ego a nezdravá žiarlivosť Yiğitovi opäť nedovolia byť objektívny a bez zbytočných siláckych rečí prijať Fatihovu dobre mienenú radu, by sa držal čo najďalej od jeho sestry. Nuž, komu niet rady...

Sledujte vo štvrtok, 4. februára, o 22.20!

Upútavka

 
Nikdy ťa neopustím - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na